Kanal 7 dizisi Yemin Semih karakteri gerçekte kimdir?

Yemin dizisi Semih karakteri kimdir? Emre Kerem Ketenci

Kanal 7 kanalında gösterime giren Yemin dizisinin 276.bölümünde İsviçre’den katılan Semih karakteri dahil oldu. Tarhun ailesinin uzun süredir tanımış olduğu Semih, işleri sebebiyle geldiği Türkiye’de Tarhun ailesini ziyaret etmeden dönmek istemez.

Yemin dizisi Semih kimdir?

 

Diziye yeni dahil olan Semih karakteri, ailecek İsviçre’de yaşayan gece yaşamını seven başarılı ve hovarda bir gençtir. Tarhun ailesini senelerdir tanıyan Semih, Reyhan’ın ölümünden sonrasında yakın arkadaşı olan Komut’i aramış ama bir türlü konuşamamışlardır. İşleri sebebiyle İstanbul’a katılan Semih, Tarhun ailesini görmeden gitmek istemez. Bu ziyaretten sonrasında Alaçatı’ya gitmeyi planlayan Semih’in yaşamı Feride’yi görmesiyle değişmiş olur. Feride’ye ilk görüşte aşık olan Semih, Alaçatı’ya gitmekten vazgeçer.

Kanal 7 dizisi Yemin Semih karakteri gerçekte kimdir?

Emre Kerem Ketenci, 30 Mart 1981 tarihinde Rize’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlayan oyuncu, uzun süre futbolla ilgilenmiştir. Kasımpaşa, Alibeyköy Spor ve Çaykur Rize Spor’da forma giyen oyuncu 1.80 uzunlukta ve 80 kilo ağırlığındadır.

Oyunculuk kariyerine Kuzey Güney dizisiyle başlamış olan Ketenci önceden sonrasında Arka Sokaklar, Kiraz Mevsimi, Lale Devri, Kiralık Aşk, Siccin 2, Çukur, Yasak Elma, Çocuk ve Kirli Yedili şeklinde yapımlarda rol almıştır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir