Televizyon

Kanal 7 dizisi Yemin son bölümü neden yayınlanmadı?

Kanal 7 dizisi Yemin son bölümü neden yayınlanmadı?

Kanal 7 aracılığı ile 3 sezonluk bir gösterim sürecinde seyircisi ile bir araya katılan Yemin adlı projede oldukca büyük yeni değişimler yapılacak. 2 sezonu ile izleyicinin beğenisini alan Yemin dizisi 3’ üncü sezonu itibari ile yoğun bir reyting düşüşü yaşamıştır. Kanal 7 ise dizi ile ilgili erken final sonucu vermeden ilkin hafta sonları yayınlanmasına karar verdi. Bu karar kapsamında eğer dizi düşük reyting oranları ile karşılaşırsa dizi erken final yapabilir.

YEMİN ADLI DİZİNİN YENİ GÜN VER SAATLERİ!

Düşük reytingler sebebi ile erken finale gitmeden ilkin hafta sonları yayınlanacak olan dizinin yeni bölümleri Cumartesi ile Pazar günleri seyircisi ile buluşacak. Doğrusu dizinin 281’ inci kısmı 31 Ekim Cumartesi günü 19.00’ da ekranlara gelecek.

Kanal 7 ise Yemin adlı diziyi hafta sonuna atması ile hafta içinde boşluk yaşamıştır. Bu boşluğu ise eskiden gösterime giren ve oldukca beğeneni olan Hint dizisi Bir Acayip Aşk ile dolduracak. Bir Acayip Aşk 26 Ekim Pazartesi zamanı ile akşam 21. 15’ de Kanal 7 ekranlarına gelecek.

YEMİN DİZİSİNİN 281’ İNCİ BÖLÜMÜNDE İZLEYİCİYİ NELER BEKLİYOR

Emir ile Feride içinde yaşanmış olan aşkın gün yüzüne gelmesi Semih yardımıyla gerçekleşmiştir. Semih açık açık “Ben bu hikayede yer almakta olan bir figürandan başka bir şey değilim” der ve Emir ile Feride’ nin içinde geçen aşkı açıklar.

Feride gecenin bir yarısı kaçmaya çalışken Emir onu takip eder. Belirli bir yerde onu yakalayarak “dağın başına atmayacağım ya bin hadi otomobile.” Der ve Feride’ yi konağa götürür.

Kumru kurnazca bir oyun oynamaya çalışır. Kemal’ in odasına girer ve Kemal hiçbir şey yapmadığı halde “bana dokunma!” diyerek feryat atmaya adım atar lakin Narin artık görüyordur. Kumru’ nun bu yaptığını gören Narin kardeşine tokatı basar ve keşke asla gözlerim açılmasaydı der.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu