Televizyon

Kanal 7 Emanet Begüm karakteri kimdir?

Yeni sezonda Kanal 7 kanalında yerini alacak olan Emanet dizisinin oyuncu ekibi belli olmaya başladı. Sevilen dizinin ekibi şekillenirken, diziye son dahil olan isim Gözde Gürkan oldu. Güzel ve yetenekli oyuncu projede Begüm karakterine canlandıracak.

Ekibine önceden Halil İbrahim Ceylan ve Melih Özkaya şeklinde adların dahil olduğu diziye son olarak eklenen isim Gözde Gürkan oldu. 7 Eylül 2020’den itibaren gösterim hayatına başlamış olacak olan dizi, hafta içi her gün Kanal 7 kanalında olacak.

Emanet Begüm kimdir?

Yaman’a tutkulu bir aşk besleyen Begüm, Yaman ile evlenme hayalleri kurmaktadır. Sonunda bu hayaline kavuşmaya fazlaca yaklaşan Begüm’ün hayalini Seher bozar. Seneler sonrasında Yaman’ın yanına katılan Seher Yaman’ın aklını karıştırır. Ama Begüm Yaman’ı Seher’e kaptırmamak ister.

Emanet Begüm kaç yaşlarında?

Emanet dizisindeki Begüm karakterini canlandıracak Gözde Gürkan 32 yaşındadır.

Gözde Gürkan kimdir?

1988 Bursa doğumlu olan Gözde Gürkan, birçok projede rol almıştır. Adını Sen Koy adlı projede Mehtap karakteri ile izleyenler üzerinde fazlaca sevilen güzel ve yetenekli oyuncu, Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk kez Kara Sevda dizisi ile ekranlara çıkan başarıya ulaşmış oyuncu, Aşk Çağırırsan Gelir beyaz perde sinema filminde boy gösteren de boy göstermiştir.

Gözde Gürkan’ın boyu kilosu

1.67 uzunluğunda olan güzel ve yetenekli oyuncu, 48 kilogramdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu