Televizyon

Kanal 7 Yemin dizisi yayın günü mü değiştirildi?

Kanal 7 kanalında gösterime giren Yemin dizisi ile ilgili yeni bir gelişme paylaşıldı. Kanalın Bir Acayip Aşk ve Tatlı Bela dizilerinin televizyonlarda devam edeceğini açıklamasından sonrasında Yemin dizisi için final kararının verilmesi bekleniyordu. Ama kanal, Yemin dizisi fanatiklerinin karar tepki göstereceğini düşünerek dizinin gösterim gününü değiştirdi.

Kanal 7 Yemin dizisi gösterim günü mü değiştirildi?

Yemin dizisinin gösterim gününün değişmesinin en büyük sebebi dizinin oldukça düşük reytingler alması oldu. Kanal 7, Bir Acayip Aşk ve Tatlı Bela dizilerinin Yemin dizisinin saatlerinde yayınlandığında önceden yüksek reytingler alacağını öngörüyor. Bundan dolayı Yemin dizisinin gösterim günü değiştirilerek hafta sonuna alındı.

Kanal 7 yönetimi Yemin dizisinin yığın bölümlerini hafta sonu yayınlayacak. Dizi hafta sonu gösterime giren bölümlerde iyi bir reyting oranı yakalarsa gösterim hayatına devam edecek. Ama bu değişikliğe karşın gene düşük reytingler alırsa büyük olasılıkla final meydana getirecek.

Yemin dizisi final mi yapacak?

Yemin dizisi için daha final sonucu verilmedi ama projede Buyruk ve Feride karakterleri, Buyruk ile Reyhan kadar ilgi görmedi. Projede senaryonun değiştirilmesi de sevenleri kaybı yaşanmasının önem verilen etkenlerinden biri oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu