Televizyon

Kanal D dizisi Arka Sokaklar Asiye Çoban karakteri gerçekte kimdir?

Kanal D dizisi Arka Sokaklar Asiye Çoban karakteri gerçekte kimdir?

14 sezondur Kanal D televizyonunda ekranlarınızda gösterime giren Arka Sokaklar dizisinde Asiye karakterine canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Melisa Şalgam‘dır. Geniş bir sevenleri kitlesine haiz olan Arka Sokaklar dizisinde Asiye karakteri Hüsnü Çoban’ın büyük oğlu Metin’in eşi olarak karşımıza çıkıyor. Metin ile evlenecekleri gün kaynanası Suat Çoban, düğün gününde trafik kazasında öldü. Kendisi projede hemşire ve Metin ile bir adam evlatları vardır.

Melisa Şalgam Kimdir?

Melisa Şalgam, 1 Ocak 1996 tarihinde memleketi Samsun’da hayata merhaba dedi. 2001 senesinde ailece Antalya’ya taşındı. Lise ve liseyi Antalya’da tamamlamış oldu, 1.76 uzunlukta ve 57 kilodadır. Tiyatro ve oyunculuk branşında deneyimlidir. İstanbul Beykent Üniversitesi Oyunculuk Kısmı’nde de okudu. Sektöre hemen hemen yeni başlamış olan genç oyuncumuz önceden 2 filmimizde oynamıştı. Halen dahil olduğu Arka Sokaklar dizisi ilk oyunculuk deneyimi.

Melisa Şalgam’ın Oynadığı Diziler

Arka Sokaklar dizisi Asiye Çoban’ın çocukluğundan bu yana oynadığı tek dizi Arka Sokaklar (Asiye) karakteridir.

Melisa Şalgam’ın Oynadığı Sinema Filmleri

Arka Sokaklar Asiye Çoban karakteri iki değişik filmimizde rol aldı.

Benim adım Feridun (rol Çisem)
Firardayız

Melisa Şalgam’ın İnstagram Hesabı

Genç, güzel ve başarılıi oyuncunun etkin olarak resmi Instagram sayfasını kullanıyor. Ortalama 321 paylaşımı vardır. 621.000 takip edeni ve birçok başarı göstermiş ve güzel fanatik kitlesi var. Takipçi sayısı her geçen gün artıyor. Melisa Şalgam Instagram kullanıcı adı: @melisasalgam

Melisa Şalgam’ın Sevgilisi Var mı?

Arka sokakta Asiye Çoban karakterini canlandıran güzel oyuncunun adam arkadaşı olup olmadığı merak ediliyor. Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın ile görüntülendikten sonrasında çift arasındaki yaş farkı çok tartışıldı, maçın galibiyetini kutladıktan sonrasında magazin kamerasına samimiyetle bakan ikili gündem olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu