Televizyon

Kanal D dizisi İyi Aile Babası oyuncuların kıyafetleri ilgi odağı oldu

Kanal D kanalının yeni {komedi} dizisi olarak sevenleri beğenisine sunulacağı İyi Aile Babası dizisiyle ilgili bilgiler devam ediyor. Dizi kapsamında oynayan birbirinden meşhur dizi oyuncularının giyindikleri giysiler modayı yakından takip eden kişiler tarafınca merak ediliyor.

İyi Aile Babası Dizisi Dizi oyuncularının Giysileri

Yönetmenlik görevini Hakan Algül’ün üstlendiği İyi Aile Babası dizisinin senaristliği ise Tayfun Güneyer tarafınca kaleme alınıyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda ise Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin ve Melek Baykal şeklinde oyuncular içeriyor.

Dizi oyuncularının giysileri ise izleyicilerin ilgisini üzerlerinde topluyor. Projede çoğu zaman pantolon, gömlek tarzında ev giysileri giyen Şebnem Bozoklu’nun tercihleri modayı yakından takip edenler tarafınca merak ediliyor.

Projede kayınvalide rolünü canlandıran olan Melek Baykal ise çoğu zaman orta yaş üstündeki izleyicilerin ilgisini çeken giysileri tercih ediyor. Kendisinin çoğu zaman elbise, etek ve bluz şeklinde giysileri giydirilmiş olduğu görülüyor.

İyi Aile Babası Bahar Şahin, Ecrin Su Çoban Giysileri

Sevilen dizinin genç oyuncularından olan Bahar Şahin, Rukan Demir’in giysileri de takip ediliyor. Çoğu zaman genç izleyicilerin ilgisini çekecek olan kıyafetlerin ve aksesuarların markaları mevzumuza eklenecekler içinde içeriyor.

Öteki taraftan Ecrin Su Çoban’ın giydirilmiş olduğu giysiler ise çocuk sahibi sevenler tarafınca dört gözle planlanıyor. Çocuk sahibi olan sevenler projede görüp satın alabilecekleri çocuk giysilerini bu konumuzu takip ederek bulabilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu