Televizyon

Kanal D Dizisi Sadakatsiz Asya Gerçekte Adı Nedir?

GundemLab.com – Kanal D’de Doktor Foster Dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi gösterildi ve izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Almış olduğu reytingler ile daha ilk günlerden yapımcıların yüzü güldü. Daha ilkin Eyşan rolüyle Ezel dizisinde oynayan Cansu Dere şimdi de Sadakatsiz dizisinde Asya karakterini canlandırıyor. Peki Sadakatsiz Asya’nın gerçekte hikayesi ne? Kimin Hikayesi? Canlandıran kimdir? Cansu Dere kimdir? Tüm soruların yanıtı haberin devamında…

Sadakatsiz dizisi mevzusu

Dizide; Asya, başarı göstermiş uzmanlık yapmış bir doktordur. Kocası Volkan, mükemmel bir eş ve oğulları Ali için şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep refah ve mutluluk dolu bir hayata sahiplerdir. Aile saf ve temiz bir ilişkiye haizdir. Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı saç telini görene dek.

Asya Arslan

Baba ve annesini daha küçükken, erken zamanlarda yitirmiş, otuzlu yaşlarının en güzel zamanlarında, iç hastalıkları alanında yüksek uzmanlık yapmış fazlaca başarı göstermiş bir doçent doktordur. Hayatında ailesi olmaması sebebi ve kendisini yalnız hissetmesi sebebi ile Volkan’a ilişkin her şeyi kendine ilişkin şeklinde benimsemiş. Dışarıdan her ne kadar soğuk ve mesafeli gözükse de kendi içinde sıcacık bir enerjisi var. Yalana tahammülü yok. Dünyadaki en kıymetli varlığı oğlu Ali; her şeyi göze alabilir fakat ondan asla ayrılamaz.

Cansu Dere kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cansu Dere şuanda 40 yaşındadır. Ankara’da doğan olup ailesi Yunanistan göçmenidir. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamlamıştır. 2000 senesinde Kanal D’de gösterilen Miss Turkey yarışmasının 3. güzeli oldu ve ustalaşmış mankenlik halletmeye adım atmıştır. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Kısmı’nü yarıda bırakarak mankenlik mesleğine ağırlık verdi. Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Umut Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan ve Istek Hanif şeklinde moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı. ITKIB’nin tüm yurt dışı organizasyonlarında Türkiye’yi temsil eden Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları aralığında Paris’te çeşitli defilelere katıldı ve birçok meşhur fotoğrafçı ile çeşitli projeler gerçekleştirmiş oldu. Cansu Dere, bilhassa Sıla ve Eyşan rolleriyle akıllarda yer etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu