Televizyon

Kanal D dizisi Sadakatsiz çekimleri nerede yapılıyor

Kanal D kanalının yeni dizisi Sadakatsiz ilk bölümüyle izleyicilerden güzel geri dönüşler aldı. Dikkat çeken konusunun yanı sıra oyuncu ekibiyle da öne çıkan projede çekim alanları da seyircilerinde dikkatinden kaçmadı.

Sadakatsiz dizisi nerde çekiliyor?

Yeni dizi Sadakatsiz’de Asya isminde işinde başarı göstermiş bir doktorun hususi hayatında yaşamış olduğu problemler ve bunun sonucunda yaşamış olduğu hayal kırıklıkları anlatılmaktadır. Projede Asya karakterini güzel ve yetenekli oyuncu Cansu Dere rollendirirken, dizinin çekim alanları da bir fazlaca öne çıktı.

Projede Asya’nın kocası Volkan ekonomik olarak iyi bir durumda olan biridir. Asya Volkan’ın kazağında kadın saçı görür ve kocasından şüphelenmeye adım atar. Eşinin sadakatinden şüphelenen Asya’nın yaşamının anlatıldığı dizinin çekimleri Tekirdağ’da başladı. Dizi Dr. Foster isminde diziden uyarlanmıştır.

Sadakatsiz dişi hangi ilde çekiliyor?

Sadakatsiz dizisinin çekimleri Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde başlasa da dizinin ilerleyen günlerdeki çekimleri İstanbul’da devam edecek. Sevilen dizinin çekimlerinin büyük çoğunluğu Beykoz ilçesinde ve kız kulesi açıklarında devam edecek.

Sadakatsiz dizisi çekimleri hangi evde, konakta yapılıyor?

Dün akşam Kanal D kanalında ilk bölümüyle gösterime giren dizinin çekimleri Tekirdağ’ın Süleymaniye ilçesinde başladı. Ama dizinin ilerleyen günlerde Beykoz’da çekimlerine devam edilmesi planlanıyor. Öbür taraftan izleyicilerin dikkat etmiş olduğu noktalardan biri de dizinin çekilmiş olduğu konak oldu. Volkan’ın evi olarak sahnelerin çekilmiş olduğu evin nerde olduğu kati olarak bilinmese de büyük bir ihtimalle konak bir sette bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu