Televizyon

Kanal D dizisi Sadakatsiz oyuncu kadrosu karakterleri

Kanal D dizisi Sadakatsiz oyuncu kadrosu karakterleri

Medyapımın yapımcılığını üstlendiği Doktor Foster uyarlaması olan Sadakatsizler dizisi için emekler devam ederken hangi dizi oyuncularının hangi rolleri üstleneceği de belli oldu. Kanal D kanalında yeni sezonda seyircilerle buluşacak olan Sadakatsizler dizisi oyuncuları ise merakla beklemeye başladı. başladı.

Sadakatsizler dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Neslihan Yeşilyurt tarafınca yönetmenliği yapılacak yeni Kanal D dizisi Sadakatsizlerin oyuncu ekibi televizyonlarda görmeye alışık olduğumuz meşhur oyunculardan oluşuyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk olacak dizinin oyuncu kadrosunda ek olarak Özge Özder, Eren Vurdem, Taro Emir Tekin ve Berrin Keklikler’de dahil olarak oyuncu ekibi tamamlanmıştır. Son olarak ise Yeliz Kuvancı diziye dahil olmuştur.

Cansu Dere

1980 senesinde Ankara’da gözlerini açan güzel ve yetenekli oyuncu Cansu Dere 2000 senesinde Miss Turkey güzellik yarışmasında 3.’lük elde ederek adından söz ettirmiştir. O tarihten sonrasında dizi ve film projelerinde aranan isim haline katılan güzel ve yetenekli oyuncu üniversite eğitimini yarıda bırakarak ustalaşmış olarak mankenliğe yönelmiştir. 2004 yılından beri dizilerde, filmlerde ve podyumda boy gösteren Cansu Dere ülkemizin en sevilen kadın oyuncularından bir tanesidir.

Cansu Dere oynadığı yapımlar hangileridir?

2004- Metro Palas-Nazan,
2005- Sonbahar Yangını-Ceylan,
2006- Sıla-Sıla,
2009- Ezel- Eyşan,
2016- Anne- Zeynep,
2018-Şahsiyet- Nevra,
2019- Ferhat ile şirin- Banu

Karakterlerine hayat vermiştir.

Caner Cindoruk

1980 senesinde Adana’da gözlerini açan başarı göstermiş oyuncu Adana Çukurova Üniversitesi Tiyatro Kısmı mezun olmuştur. 2006 senesinde Beynelmilel sinema filminde boy gösteren rol aldıktan sonrasında televizyonlarda boy göstermeye adım atmıştır.

Caner Cindoruk oynadığı yapımlar

2008- Yaprak dökümü-Doktor Nazmi,
2009- Hanımın çiftliği- Kemal,
2013- Aramızda Kalsın -Civan,
2017- Kalk Gidelim,
2017- Kadın- Sarp,
2020- Zemheri- Ertan

Karakterlerine hayat vermiştir.

Özge Özder

1978 senesinde Ankara’da gözlerini açan güzel ve yetenekli oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro kısmı mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesini bitirdikten sonrasında Hacettepe Üniversitesinde yüksek lisans açıklayan Özder, Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Kısmı mezunu olduktan kısa bir süre sonrasında BKM’de oynamış almaya adım atmıştır.

Özge Özder’in oynamış olduğu yapımlar

2004- Haziran gecesi-Lale,
2005- Emret komutanım-Sultan hemşire,
2007-Dudaktan kalbe- Prenses cavidan-
2011- Umutsuz ev kadınları-Emel,
2014- Ulan İstanbul-Sevilay,
2016- Umuda kelepçe vurulmaz-Perihan,
2019- Mucize- Doktor Kıvılcım

Eren Vurdem

1988 senesinde Konya’da gözlerini açan başarılı oyuncu Söz dizisinde ki Ateş görevi ile ciddi bir beğeni kitlesinden toplamış ve vizyonun aranan yüzü haline gelmiştir.

Eren Vurdem oynamış olduğu yapımlar

2012 – Şubat- Muyo,
2013- Arka sokaklar-Osman,
2015- İnadına aşk-Çınar,
2017- Söz- Başçavuş Ateş Acar-
2019- Müessese Osman- Konur Alp

Karakterlerine hayat vermiştir.

Tarık Emir Tekin

Tarık Emir Tekin 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şevval Sam ve Metin Tekin çiftinin oğlu olan Emir Tekin Oxford Drama Kısmına girmeyi başaran ilk Türk oyuncudur. İlk kez bir projede rol alacak Emir Tekin’in performansı Türkiye’de ki oyunculuk kariyeri için fazlaca önemlidir.

Berrin Keklikler

1994 senesinde gözlerini açan Berrin Keklikler 2013 senesinde Miss Universe Turkey güzellik yarışmasına katıldı. 2019 senesinde da sanatçı olarak sektöre giren Keklikler Hollanda’nın tanınan prodüktörü Puri ile beraber Havada adlı bir şarkı çıkararak adından söz ettirdi.

Yeliz Kuvancı

1987’de Ankara’da gözlerini açan başarı göstermiş oyuncu Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 2010 senesinde ilk kez oynadığı O şekilde Bir Geçer Vakit Ki dizisinde ki İnci Hoca görevi ile büyük başarılar elde eden Kuvancı 2010 yılından beri vizyonun aranan oyuncularından bir tanesi olmuştur.

Yeliz Kuvancı oynadığı yapımlar

Seni Bana Yazmışlar
Bu şekilde Bitmesin
Erkeğimin Ailesi
Hangimiz Sevmedik
Tutunamayanlar

Dizi ve filmlerinde oynamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu