Kanal D dizisi Sadakatsiz Selçuk Şevval Sam’ın Oğlu mu ?

blank

GundemLab.com – Sadakatsiz Selçuk kimdir? MedYapım ve Mednova’nın hazırladığı dünyaca meşhur Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması olan Sadakatsiz dizisi her Çarşamba Kanal D ekranında yayınlanmaya devam ediyor. Neslihan Yeşilyurt’un yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaristliğini Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un yazdığı dizinin her oyuncusu her geçen gün önceden oldukca merak ediliyor. İşte onlardan biride Selçuk karakteri! Sadakatsiz Selçuk tanıdık çıktı! Projede alkol problemi olan sevgilisini darp eden sorunlu bir karakteri canlandıran Şevval Sam’ın oğlu Komut Kimdir? Haberimizin devamında bilgileri ile beraber inceleyelim.

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk’un paylaşmış olduğu ve Melis Sezen’in eşlik etmiş olduğu projede aldatılan bir kadının intikam yolculuğu anlatılıyor. Ruhsal drama türünde olan dizinin başrolleri kadar yan rollerdeki karakterler de çok dikkat çekici. Bunlardan biri de Selçuk’tur. Gelin Selçuk karakterini önceden yakından tanıyalım.

blank

Kanal D dizisi Sadakatsiz Selçuk Şevval Sam’ın Oğlu mu ?

Sadakatsiz Selçuk, yirmili yaşlarında alkol problemi olan ve projede devamlı kız arkadaşını darp eden sorunlu bir karakter. İstenmeyen bir çocuk olan Selçuk’u anası tek başına dünyaya getirmiştir. Annesinin alkol problemi vardır ve bu yüzden doğup büyümüş olduğu mahallede hep dışlanmışlardır. Kendisi de şimdi anası şeklinde kendi alkol problemleri ile uğraşmaktadır. Müziğe olan ilgisini çocuk yaşlarda tüm bu sorunlardan dolayı içine gömmüştür. Devamlı hiddet nöbetleri geçiren Selçuk kız arkadaşı Nil’e saplantılı bir durumda aşıktır. Bu aşk ikisine de zarar vermektedir. Nil kendini uzaklaştırmaya çalışsa da Selçuk peşini bırakmayacak gibidir. İşte bu Sadakatsiz Selçuk tanıdık çıktı. Selçuk karakterini canlandıran başarı göstermiş oyunucu Komut Şevval Sam’ın oğlu çıktı. Şevval Sam’ın oğlu Komut’i önceden yakından tanıyalım.

blank

Şevval Sam’ın Oğlu Komut Kimdir? Tarık Komut Tekin Kimdir? 

Şevval Sam’ın oğlu Komut Sadakatsiz dizisindeki Selçuk karakterini canlandıran oyuncudur. Tarık Komut Tekin Şevval Sam ve eski futbolcu Metin Tekin’in erkek evladıdır. 1997 doğumlu 23 yaşlarında olan oyuncu, Sadakatsiz dizisindeki başarı göstermiş oyunculuk performansı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Oxford University Drama Kısmı’nde eğitimi tamamlayan Tarık Komut Tekin, ABD’da 3 yıl süresince oyunculuk eğitimi almıştır.

Blue Tv’de yayın hayatına başlayan Can Evrenol’un Çıplak adlı dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamış olan genç oyuncu, şimdilerde ise Kanal D ekranında Çarşamba akşamları yayın hayatına başlayan Sadakatsiz dizisindeki Selçuk karakteri ile sevenleri karşısına geçmiştir.

Bir dönem adı aşk dedikodularına karışmış ve magazin haberleri ile gündeme gelmiş olan Şevval Sam’ın oğlu Komut, Leyla Tanlar ve Dilan Deniz Çiçek ile beraber görüntülenmiştir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir