Televizyon

Kanal D dizisi Sol Yanım Tolga Mendi karakteri gerçekte kimdir?

Vizyonun yeni dizisi olarak açıklanan Sol Yanım dizisi oyuncuları sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Dizi tutkunları tarafınca açıklama bekleyen son oyuncu ise Tolga Mendi oldu. Geçtiğimiz sezonlarda Yeni Gelin dizisi ile sevenleri karşısına çıkan Tolga Mendi gösterdiği performans ile oldukça fazla insan tarafınca beğenilmiş ve ciddi bir fanatik kitlesi kazanmıştı.

Yeni Gelin dizisinde gösterdiği performans ile adından söz ettiren başarılı oyuncu yeni dönem dizilerinden başrollerinde Elçin Sangu ve Defne Samyeli’nin olduğu Sol Yanım dizisi ekibine katıldı.

Tolga Mengi kimdir?

23 Mart 1993 tarihinde gözlerini açan Mendi 1,86 boyundadır. İsmail Safa Özler Almanca Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonrasında Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanan başarılı oyuncu 2 dönem üst üste oyunculuk eğitimi alarak hayallerinin peşinden gitmiştir.

SHOW TV kanalında gösterime giren Acı Aşk dizisi ile ilk kez sevenleri karşısına çıkan Mendi, Yeni Gelin dizisinde hayat verdiği Hazar karakteri ile ünlenmiştir.

Tolga Mendi’nin oynamış olduğu yapımlar

Yeni Gelin (Hazar Bozok)– 2017–2018
Rüzgarın Kalbi (Cenk) – 2016
Acı Aşk (Haydar) – 2015

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu