Televizyon

Kanal D Dizisi Yeni Hayat 9. Bölüm Fragmanı izle? Dizi Final Yapıyor

Kanal D kanalında yeni dizi sezonuna iddialı bir giriş yapmış olan, başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Nilperi Şahinkaya, Tayanç Ayaydın gibi genç ve başarı göstermiş dizi oyuncularının oynadığı Yeni Hayat dizisi ile ilgili izleyenlerini üzen birçok haber gündeme geliyor. Bu haberlerden biri de dizinin final yapacağı oldu. Sosyal medyada birçok insan bu haberlere tepki göstermiş olsa da dizi televizyonlarda daha fazla kalamayacak gibi görünüyor. Her Perşembe Kanal D kanalında yeni bölümü ile seyircisiyle buluşan Yeni Hayat dizisinin 9.Bölüm fragmanı yayınlanacak mı? Hep beraber haberimizin detaylarını ele alalım.

yeni hayat final

Yeni Hayat 9.Bölüm Fragmanı

Her Perşembe akşamı saat 20:00’da seyircisi ile buluşan Yeni Hayat dizisinin 9.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Sevilen dizinin uzun bir zamandır reyting problemi yaşıyor olması, aynı günde Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova şeklinde dizilerin yayınlanıyor olması rekabet konusunda Yeni Hayat’ı geride bıraktı. Dizi bu akşam yayınlanacak olan sekizinci bölümü ile ekranlara veda edecek. Yeni Hayat dizisinin 8.bölüm fragmanında ise sürpriz durumlar bizleri bekliyor olacak. Timur’un Yasemin’den boşanması ve mal varlığının tümünü Yasemin’in üstüne geçirmesi olay yaratacak. Her ne kadar iş gereği bu şekilde davranacak olsa da, Yasemin bunu büyük bir fırsata çevirecek. Adem’in eşi Yasemin ve Adem arasındaki duygusal yoğunluğu farkına varacak ve Timur’u bu durumda uyaracak. Bu uyarı Yasemin açısından pek uygun bir durum yaratmayacak. İkili ilişkilerin sarsılacağı bir final bölümü bizleri bekliyor.

Yeni Hayat dizisi 22 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00’da televizyonlarda olacak ve seyircisine sekizinci bölümü ile veda edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu