Televizyon

Kanal D dizisi Yeni Hayat ne zaman final yapıyor?

Kanal D dizisi Yeni Hayat ne zaman final yapıyor?

 

24 Eylül Perşembe akşamı gösterime giren Yeni Hayat dizisi maalesef ilk üç bölümde kendisini seyircilere hissettiremedi. Yeni Hayat dizisi 4. bölümde 2.4 puanla 12. sırada yer aldı ve aynı gün gösterime giren dizileriz arkasında kalmaktan kendisini alıkoyamadı.

Yeni Hayat dizisinin reyting sıralaması düşük olduğundan kazanç elde eden son olarak dizi olmuş durumda. Bu durumu göz önüne alınca Kanal D yönetimi de bu durumdan etkilenmekte. Eğer dizinin akıbeti bu şekilde devam ederse erken final kapısı sonuna kadar diziye açılacak ve gösterim hayatına son verilecek.

Hepimiz Yeni Hayat dizisi hakkında fena diyemeyiz sebebi ise aynı gün gösterime giren başka programların belirli seyircileri olmaları ve diziye talih tanımak istememeleridir.

Yeni Hayat Ne Zaman Final Yapacak?

Yeni dizi olan Yeni Hayat hakkında bizlerin ne süre erken final yapacağı hakkında konuşmamız doğru olmaz. Ama dizinin ilerleyen bölümlerde aynı istatistikleri devam ettirmesi dizi için iyi bir şey olmayacak benzer biçimde görünüyor. Küçük bir ihtimal aynı düzeyde devam ederde fena reyting alırsa kasım aylarına yakın final yapması umut ediliyor. Oyuncu ekibinin fazlaca kuvvetli olmasına karşın bu denli izlenmemesinin sebebi ise senaryonun fazlaca bayağı olup seyircilere ilgi çekici gelmemesi olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu