Televizyon

Kanal D İnci Taneleri hangi gün? Saat Kaçta ?

Yılmaz Erdoğan’ın uzun zamandır beklenen dizisi “İnci Taneleri “nin prömiyer tarihi nihayet belli oldu! Başrolünü de üstlenen ünlü oyuncunun bizzat kaleme aldığı ve merakla beklenen dizi, fragmanıyla da büyük ilgi topladı. Yılmaz Erdoğan’ın “Azem Yücedağ” karakterini canlandırdığı “İnci Taneleri” Kanal D’de yayınlanacak. BKM yapımı dizinin yetenekli oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Selma Ergeç ve Kubilay Aka yer alıyor.

“İnci Taneleri”, hapisten çıkan ve hayatını yeniden kurmaya çalışan bir adamın hikâyesine odaklanıyor. Anlatılan deneyimlere ve duygulara bakılırsa dizi, izleyici üzerinde güçlü bir etki bırakmayı vaat ediyor.

Merakla beklenen “İnci Taneleri “nin ilk bölümü 25 Ocak Perşembe akşamı saat 20:00’de Kanal D’de yayınlanacak. Yılmaz Erdoğan ve BKM ekibi uzun bir hazırlık döneminin ardından bu diziyi izleyiciyle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Dizi ve yapımıyla ilgili paylaşılan detaylar ve bilgiler sosyal medyada önemli bir ses getirdi. “İnci Taneleri “nin prömiyer tarihinin açıklanmasının ardından dizinin hayranları sosyal medya hesaplarından heyecanlarını etkileyici bir şekilde dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu