Televizyon

Kanal D yarışma programı Gelinim Mutfakta Semra Sancaktar kimdir?

Vizyonun oldukça beğenilen yarışmaları arasında önemli yere sahip olan Gelinim Mutfakta tüm heyecanıyla devam ederken yurttaşlarımız Semra Sancaktar’ın kim bulunduğunu merak etmektedir. Yarışmayı takip eden yurttaşlarımız Semra Sancaktar’ın kim bulunduğunu merak ediyor. İzleyiciler intenet üstünden Gelinim Mutfakta Semra Sancaktar kimdir sorusunun yanıtlarını arıyor.

Gelinim Mutfakta Semra Sancaktar kimdir?

Yarışmaya bu hafta katılan kaynana Semra Sancaktar, geçen hafta elenen gelinlerden Zeynep Kalyon Gökçe’nin yerine yarışmaya katılan Gizem Sancaktar’ın kaynanasıdır. Gelin Gizem ile Semra kaynana bu hafta yarışmaya dahil olan yeni yarışmacılardandır. Gelin Gizem stüdyoya elinde davulla girerek öteki yarışmacılara göz dağı vermiş oldu.

Semra Sancaktar Kimdir?

Aslen Çorumlu olan Semra Sancaktar 57 yaşındadır. 43 senelik evlidir. 1963 senesinde Çorum’da dünyaya geldi. Üç çocuğundan ikisi kızdır. Ankara’da yaşamını sürdürürken gelinine hakikaten oldukça güvenmektedir. 2 Kasım 2020 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına gelini Gizem ile beraber katıldı. Gelini Gizem’in el lezzetine güvenen Semra kaynana, gelininin kendisini oldukça iyi savunduğunu da söylemiş oldu. Bu haftaki performanslarını hep birlikte izleyerek göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu