Televizyon

Kanal D yarışma programı Yatıya Misafirim Var nerden başvuru yapılır

Kanal D kanalının yeni gündüz kuşağı programı Yatıya Konukim Var gündem oldu. Yarışma değişik konseptiyle dikkatleri üstüne çekerken, yarışmaya müracaat icra isteyenler yarışma hakkında bilgileri araştırmaya başladı.

Yatıya Misafirim Var yarışma formatı nedir?

İlginç konseptiyle merak konusu olan yarışmada ev sahipleri misafirlerini ağırlayacak ve onlara kendilerine özgü yiyeceklerini, kültürlerini anlatacak. Bunların haricinde ev sahipleri misafirperverliklerini göstermek adına yatıya katılan misafirlerini kendi şehirlerini gezdirecek ve misafirlerini en iyi ağırlayan insan yarışmadaki büyük ödülü kazanacak.

BBO Yapım ve Skala Yapım ortak projesi olan yarışma programı hafta içi her gün Kanal D kanalında yayınlanacak. Yarışmanın başvuruları başladı.

Yatıya Misafirim Var yarışmasının sunucusu kim?

Yatıya Misafirim Var yarışmasını öteki yarışmalardan ayıran bir öteki özelliği ise sunucusunun olmamasıdır. Programda yarışmacılar kendilerini en iyi şekilde ifade etmeye çalışacak. Günün sonunda misafirler ev sahiplerini puanlayacak.

Yatıya Misafirim Var yarışmasına nasıl başvuru yapılır?

Kanal D kanalının heyecanla beklenen yeni yarışma programına ilgi büyük oldu. Yarışmaya katılmak isteyenler aşağıdaki linkte tıklayarak istenen detayları eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak başvurularını yapmalıdır.

https://www.kanald.com.tr/yatiya-misafirim-var/yatiya-misafirim-var-basvuru-formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu