Televizyon

Kara 28 Aralık Neden Yayınlanmıyor? Arak Neden Yok?

Show TV’nin yeni dizisi Arak’tan hem iyi hem de kötü haberler geldi. İlk bölümündeki düşük reytinglerin ardından dizi yayınına ara verdi. Yapım şirketi Most Yapım, dizinin bu haliyle uzun süre devam edemeyeceğini ve sonunda sona ereceğini fark ederek dizide değişiklikler yapmak için 2 haftalık bir ara talep etti.

Arak ilk bölümünde 2,57 gibi düşük bir reyting alarak diğer popüler dizilerin ardından 15. sırada yer aldı. Sonuç olarak, dizinin yapımcısı değişiklik yapma zorunluluğu hissetti.

Sonuç olarak, dizinin konusu tamamen değişecek ve aynı zamanda bir isim değişikliğine de uğrayacak. İkinci bölümünden itibaren dizi ‘Kara’ olarak bilinecek.

İkinci bölümün yeni hikayeyle uyumlu olması için yeniden çekilmesi gerekiyordu. İlk bölüm bir hayal kırıklığıydı ve yapım şirketi önemli değişiklikler yapma gereği duydu.

‘Kara’ dizisi 28 Aralık 2023 tarihinde yayınlanmayacak. Onun yerine “Tokatçı” ve “Korkusuz Korkak” filmleri yayınlanacak.

Benzer şekilde, revize edilen olay örgüsüne uygun olarak yeni sahnelerin çekilmesi gerektiği için dizi 4 Ocak 2024 tarihinde de yayınlanmayacak.

İlk bölümünün ardından diziye bu kadar sert bir müdahalede bulunmanın gerekli olup olmadığı sorusu gündeme geldi. Görünen o ki, potansiyeline rağmen dizi muhtemelen 6 bölümden fazla sürmeyecek.

Sorun ‘Kara’nın oyuncu kadrosu ve ekibi olmasa da, dizinin konusu heyecan ve izleyiciye hitap etmekten yoksun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu