Televizyon

Kardeşlerim Şengül’ün Neden Yok? Fadık Sevin Atasoy Ayrıldı Mı?

Kardeşlerim dizisine yeni bir veda!

ATV ekranlarında her cumartesi izleyicisiyle buluşan Kardeşlerim dizisine bir karakter daha veda etti. Diziden son olarak Şengül karakterine hayat veren Fadık Sevin Atasoy ayrıldı.

Kardeşlerim dizisi, oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Güliz Ayla, Ahu Yağtu, Yiğit Koçak, Sinem Kotil, Dilara Sümbül, Özge Akdeniz, Enes Demirkapı, Elif Uslusoy, Yaren Yapıcı, Çağla Şimşek, Bilal Yiğit Koçak, Simge Selçuk gibi oyuncuları bulunduran ve her cumartesi 20.00’da izleyicisiyle buluşan bir yapım. Ancak, kadrodan oyuncular veda etmeye devam ediyor.

4. sezonu ile 9 Eylül 2023 Cumartesi günü izleyicisiyle buluşan Kardeşlerim dizisinde ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Onur Seyit Yaran’ın ayrılması ile beraber final sinyallerini veren diziden Su Burcu Yazgı Coşkun’un da ayrılacağı duyurulmuştu. Diziden son olarak 3 haftadır bölümlerde gözükmeyen Fadık Sevin Atasoy ayrıldı.

Fadık Sevin Atasoy’un hayat verdiği Şengül Aslan karakteri paraya düşkünlüğü ile tanınmaktaydı. Orhan’ın eşi, Aybike ve Umut’un annesidir. Öksüz ve yetim büyümüştür. Henüz 19 yaşındayken iki çocuğunu doğurmuştur.

Kardeşlerim dizisindeki şok ayrılıklar sizce finalin yaklaştığının habercisi mi? Başrollerin diziden teker teker ayrılması ile dizinin izlenme oranları da gitgide düşmeye devam ediyor. 4. Sezonu ile ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kardeşlerim dizisinde son olarak Şengül karakterine hayat veren Fadık Sevin Atasoy ayrıldı. Oyuncu yeni teklifleri değerlendirmek için diziden ayrıldığını belirtti. Atasoy, zaten 3 haftadır bölümlerde yer almıyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu