Kaybedenler Filmi ne zaman gösterime girecek?

Kaybedenler Filmi ne zaman gösterime girecek? OGM Pictures firmasının ortaya çıkardığı ve 2021 senesinde beyazperde salonlarında izleneceği anlatılan Kaybedenler filmi hakkında seyirciler araştırmalarına devam ediyorlar. Yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstlendiği Kaybedenler filminin oyuncu kadrosunda pek oldukça mühim isim içeriyor. Oyuncuların bu kadar bilinen oyuncular olması, filmle ilgili beklentileri de yükseltiyor.

Kaybedenler Filmi Oyuncu Kadrosu

Kaybedenler filminin oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, İbrahim Çelikkol, Bensu Soral, Caner Cindoruk, Gözde Türkpençe, Saygı duyulan Soysal, Merve Çağıran, Erdem Kaynarca, Feridun Düzağaç, Yücel Erten, Gökşin Saraç, Serap Matyaş ve Lara Tonka benzer biçimde mühim isimler içeriyor.

Kaybeden Filmi Mevzusu

Filmin konusunu özetlemek gerekirse bakıldığında ise, isminden de anlaşılabileceği benzer biçimde ne yaparsa yapsın sonunda hep kaybeden taraf olan insanların yaşamış olduğu inişli çıkışlı hikayeler işlenecek. Sadece yaşamın sürprizlerle dolu olduğu ve en beklenmeyen anda beklenmeyen şeylerin yaşanabileceği de görülecek.

Film fragmanı daha yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir