Televizyon

Kazara Aşk dizisi konusu ve oyuncu kadrosunda kimler var?

Koliba Film tarafınca ortaya konan yeni dizi Kazara Aşk Star TV kanalında yayınlanmaya hazırlanıyor. Duygusal {komedi} türündeki dizinin yayınlanacağının açıklanması sonrasında sevenler de yaz sezonunda izleyecekleri yapımın oyuncu kadrosunda kimler bulunduğunu araştırmaya başladılar.

Star TV kapsamında yaz sezonu içinde yayınlanacakları anlatılan Menajerimi Ara, İyi Günde Zararlı Günde, Sol Yanım ve Seni Oldukça Bekledim şeklinde dizilerin yanı sıra Kazara Aşk dizisinin de yayınlanacağı açıklandı. Bu yapım ile birlikte Star TV’nin haftanın tüm günlerinde yayınlayacağı bir dizisi olmuş oldu.

Koliba Film geçtiğimiz yıl içinde Masum Değiliz ve Canevim adlı dizileri ortaya koymuş, bu dizilerin geniş sevenleri kitlesine ulaşmamasında kaynaklı maddi zarar etmişti. Yapım firmasının şimdiki amacı ise Kazara Aşk dizisi ile yapmış olduğu maddi ziyanı telafi etmek.

Duygusal {komedi} türünde izlenecek olan dizinin genel konusuna bakıldığında birbirini tanımayan iki gencin kazara karşılaşmaları ve birbirlerine aşık olmaları izlenecek.

Kazara Aşk Dizisi Oyuncuları

Gökçe Akyıldız

Star Tv kanalında yayınlanması planlanan Kazara Aşk dizisinin kadın başrol oyuncusu Gökçe Akyıldız oldu. Önceden Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan ve evlendikten sonrasında oyunculuğa bir süre ara veren güzel ve yetenekli oyuncu, Kazara Aşk dizisinin kadrosunda yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu