Televizyon

Kefaret dizisi Zühre karakteri kimdir?

Kefaret Zühre Kim?

Zühre karakteri, Arzu’nun abisi Remzi’nin sevilmiş olduğu hanımdır. Falcılık yaparak yaşamını devam ettiren Zühre, Nil’e oyun oynayarak yitik olan Elif’i bulduğunu söyleyecek ve ondan para alacaktır. Nil’in Sinan’a duyduğu aşkın bilincinde olan Zühre, bu aşkı kullanarak Elif’i bulacağını söyleyip Nil’i kandıracaktır. Aslına bakarsanız önceden de Nil’den birçok kez para koparan Zühre, bu sefer de Elif’i bulma yalanı ile Nil’den para koparacaktır.

Geçmişte Remzi’den oldukca korkan Zühre, artık parayı bulmuş olduğu için Remzi’den eskisi kadar korkmamaktadır. Büyük bir oyun ardında olan Zühre, geçmişte Cansu’yu kaçırıp Arzu’ya emanet etmiş, bundan dolayı de Meltem’den para almıştır.

Zühre bahsi geçen Arzu’nun yengesidir. Arzu ile beraber yapacakları planın peşinden Nil’i dolandıracaktır. Ama, Arzu’nun abisi olan ve hapiste yatan Remzi hapisten çıktığında, Arzu ve Zühre’nin başına bela olacaktır.

Nazlı Kar Kim?

29.12.1984 senesinde Afyon’da doğan Nazlı Kar, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Asiye Devasa Ajans’ın oyuncusu olan Nazlı Kar’ın tanınması, Bodrum Masalı adlı projede canlandırdığı Şule karakteri ile olmuştur. Şuan 37 yaşlarında olan Nazlı Kar önceden de Mutluluk Zamanı ve Fi benzer biçimde dizilerde karşımıza çıkmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu