Televizyon

Kefaret Zeynep karakteri kimdir?

Kefaret dizisinde Zeynep‘in kızı Elif kimdir? Kefaret dizisindeki Sude ve Elif isimleriyle tanınan Lavinya Ünlüer kimdir? Kefaret, Pazar akşamları Fox TV‘de yayınlanmaya devam ederken projede oynayan çocuk oyuncu merak edilmektedir. Lavinya Ünlüer, Kefaret dizisinde rol alan Elif’e hayat vermektedir.

Kefaret Dizisi Elif (Sude) Kimdir?

Kurtuluş dizisi 25 filmin imzasıyla yayınlanır iken başrollerde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Köken, Efe Zelzele ve Mine Kılıç bulunmaktadır. Kefaret dizisinde Elif ilk bölümde kaçırıldı. 3 yaşlarında kaçırılan Elif, 5 yıl sonrasında bulunmuş oldu. Elif, ailesiyle okula giderken bir benzin istasyonunda kaçırılır. Kardeşi ile otomobilde otururken tuvaleti bulunduğunu söyleyerek otomobilden inen 3 yaşındaki Elif, kaçırıldı ve senelerdir bulunamadı.

Zeynep 5 senedir kızını arıyor. Elif’i kaçırıp kendi evladı şeklinde büyüten Sabri, intihar etmek için binaya tırmandığında Zeynep’in yanına gelir ve Zeynep’e gerçekleri anlatır. Sabri, Elif’i alıp vefat eden kızı Sude’nin yerine koyarak onu kendi kızı şeklinde yetiştirir. Zeynep kızı Elif’i bulur fakat Zeynep artık 8-9 yaşındadır ve gerçeği kabul etmek kolay olmayacaktır. Babası olarak bilmiş olduğu insan babası değildir. Üstelik adının Sude bulunduğunu düşünür. Sude, gerçek yaşamını yaşamaya başlasa da Elif’in büyük bir duygusal değişiklik yaşaması birazcık vakit alacak.

Sude Zeynep’in Kızı Elif Değil Mi? Gerçek Elif Sude mi?

Lavinya Ünlüer’in oynadığı Sude rolünün aslen Zeynep’in kızı Elif olmadığı söyleniyor. Hatta babası Sabri hasta olduğundan Zeynep’e kendi kızının yerine koyup Sude’yi sahiplenmesi için böyle bir durum söylediği söylenir.

Kefaret Lavinya Ünlüer Kimdir?

Kefaret dizisinde Elif rolüne canlandıracak olan Lavinya Ünlüer kimdir? 3 Haziran 2011 İstanbul doğumlu oyuncu çocukluğundan beri kameraların önünde yer verilmiştir. Lavinya Ünlüer ilk olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile 3 yaşlarındayken kameralar önüne çıktı. Küçük Tefek Cinayetler dizisindeki Mila rolüyle ünlendi. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakterine hayat vermiştir. Şu anda 9 yaşlarında olan Lavinya Ünlüer, genç yaşına karşın fazlaca sayıda tv dizisinde yer almıştır.

Lavinya Ünlüler’in Rol Aldığı Film ve Diziler;

Bana Sevmeyi Anlat,

Küçük Tefek Cinayetler- Mila,

Benim Tatlı Yalanım- Kayra,

Kefaret- Elif rollerini oynamıştır.

Lavinya Ünlüer İnstagram Hesabı

Lavinya Ünlüer çocukluğundan beri televizyonlarda yer verilmiştir. Bu yüzden birçok takip edeni vardır. Sosyal medya hesabı anası tarafınca yönetilen Lavinya Ünlüer’in hem de anası menajerliğini üstlenmektedir. Lavinya Ünlüer’in instagram hesabı https://www.instagram.com/lavinyaunluer/ instagram hesabında ortalama 400.000 takip edeni bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu