Televizyon

Kobra Murat, Belçika’dan dönerken bağırsağı patlayan hayranlarından dua istedi

Kobra Murat, parlak altınları ve renkli şovlarıyla geniş bir izleyici kitlesine sahip olan bir ünlüdür. Ancak aslen Murat Divandiler’in yaşamında beklenmedik bir sağlık krizi yaşanıyor. Belçika’dan dönüş yolculuğunda uçakta yaşadığı bağırsak patlaması sonrası acilen hastaneye kaldırılan ünlü şovmen, geçireceği ciddi bir ameliyat öncesinde hayranlarını sosyal medya üzerinden bilgilendirdi.

Yatağından Instagram üzerinden canlı bir video ile sevenlerine seslenen Kobra Murat, sağlık durumunu ve yaşadığı olayları ayrıntılarıyla paylaştı. Belçika Gent’den gelen uçaktayken yaşadığı aniden gelişen ağrıyı ve hastaneye ulaştıktan sonra edindiği bilgileri duyurdu. Kendisini bekleyen bir aylık zorlu ameliyat sürecinden de bahseden Kobra Murat, hayranlarından ve izleyicilerinden bu süreçte dua istedi.

Divandiler, “Hayatım boyunca sizlere eğlenmeyi ve gülmeyi vaad ettim. Şimdi ise dua ve desteğinizi bekliyorum.” ifadelerini kullandı. Ayrıca bu dönem boyunca yerine getiremediği tüm görevlerin ücretlerini geri ödeyeceğini de duyurdu. Veda niteliğinde de bir hakkını helal etme isteği ileten Divandiler, paylaşımını “Kobra Murat’tan size sonsuz sevgi, saygı ve selamlar. Allah’a emanet olun.” mesajı ile tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu