Televizyon

Kolpaçino 4 rekora doymuyor

Birsen Altuntaş’ın haberiyle duyurulan bilgilere göre, ‘Kolpaçino 4’ filmi 24 Kasım’dan bu yana gösterimde olmasına rağmen sadece dört hafta içinde 1 milyon 698 bin 157 izleyici tarafından izlendi. Bu, film serisinin en çok sevilen ve izlenen filmi olma başarısını gösterirken aynı zamanda son yıllarda en çok izleyici toplayan bir komedi filmi oldu.

İlk film olan ‘Kolpaçino’, 2009 yılında gösterime girdi ve 14 haftada 457 bin 687 seyirci tarafından izlendi. Serinin ikinci filmi olan ‘Kolpaçino Bomba’, 2011 yılında vizyona girdi ve 17 haftada 736 bin 320 seyirciye ulaştı. Serinin üçüncü filmi olan ‘Kolpaçino 3.Devre’ ise 2016 yılında gösterime girdi ve 14 haftada 1 milyon 412 bin 639 seyirci tarafından izlendi.

‘Kolpaçino 4’ filmi, Türkiye’nin tanınmış oyuncularını bir araya getiren bir komedi filmi olarak büyük ilgi gördü ve kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi topladı. Gişe hasılatıyla da dikkat çeken film, Kolpaçino serisinin en başarılı filmi olarak kaydedildi. İzleyicilerin beğenisini kazanması ve rekor kırması, filmin başarısını ve popülerliğini göstermektedir.

Kolpaçino serisinin son filmi olan ‘Kolpaçino 4’, Türk komedi sinemasının önemli yapıtlarından biri olarak değerlendirilmektedir. Oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle izleyicilerden tam not alması, Türk sinemasının komedi türündeki gücünü bir kez daha kanıtlamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu