Televizyon

Konuşanlar programı sunucusu Hasan Can Kaya kimdir?

Konuşanlar Programının Konuşulan Sunucusu Hasan Can Kaya Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Konuşanlar isminde, Youtube platformu üstünden gösterime giren standup adı altındaki program ile ünlenen, 1 Adam 1 Kadın dizisinin senaristlerinden olan Hasan Can Kaya, aniden ünlenmesiyle beraber konuşulmaya başladı. Sayısız içerik yazan Kaya, uzun süredir yayınını sürdürdüğü program Konuşanlar ile değişik bir konsept oluşturdu. Büyük çapta kesime ulaşan ve insanların ilgisini çeken program duyulmaya devam ettikçe programın sunucusu hakkında da merak edilenler artmaya başladı.

Programda konuşma içinde devamlı Güngörenli bulunduğunu dile getirmektedir. Okul yıllarından itibaren gülmece anlayışı ve komiklikleri ile dikkat çekmiş, yazdığı senaryolar ile bir süre süresince bu sektörde yer almış ama sonrasında ara vermiştir. Sosyal medyaya bir standup gösterisiyle giriş açıklayan Kaya, geniş bir takipçi kitlesine ulaşmayı başardı.

Hasan Can Kaya Kimdir? Hayatı!

16 Aralık 1989 senesinde İstanbul, Güngören’de dünyaya gelmiştir. Aslen Malatyalı olan Kaya ilk okul yıllarından itibaren arkadaşları ve çevresi içinde esprili yapısı ve gülmece anlayışı ile dikkat çekmiştir. Kariyerini tiyatro alanında geliştirmek ve genişletmek isteyen Hasan Can Kaya, kendine ilişik hikayeleri ve senaryoları olmasına karşın sektördeki negatif şartlar sebebiyle senaristliğe bir süre ara verdi. Önceden sonrasında 1 Adam 1 Kadın dizisinin içerik ekibine katıldı. Burada mevcud arkadaşlarının da desteklemesi ile stand up hayatına giriş yapmış oldu. İlk olarak Beşiktaş’ta sahne almıştır. Zaman geçtikçe pozitif dönüşler almasının da etkisiyle “Konuşanlar” adını verdiği stand up gösterileriyle Youtube’da yer aldı. Kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaştı ve bu aralar çok popüler olmuş izlenme sayılarını arttırmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu