Televizyon

Koronavirüs’ü konu alan sinema filmi “Corontina”nın vizyon tarihi

Koronavirüs’ü konu alan sinema filmi “Corontina”nın vizyon tarihi ? Koronavirüs konulu sinema filmi ‘’Corontina’’nın gösterime gireceği tarih meydana çıktı. Yönetmenliğini Can Sarcan’ın üstlendiği ve başrolünde Ayşe Akın’ın oynadığı film 27 Kasım’da izleyicilerle biraraya gelecek.

Sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlarda özel izinle çekimleri ‘’Corontina’’ bununla birlikte Türkiye’de İngilizce çekilen ilk film olma özelliği taşıyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin koronavirüs konulu ilk sinema filmi ‘’Corontina’’ izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Bilal Kalyoncu yapımcılığındaki filmin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yarışmacıların yaşamda kalma öyküsü anlatılıyor

Corontina filmi ile bir milyon dolar ödüllü tv yarışmasındaki sekiz kişinin gerilim öyküsü izleyicilerle biraraya gelicek. Dünyanın 4 bir yanından gelen 8 yarışan harici dünyayla iletişimleri olmadan kameralarla dolu hanede bir milyon dolar değerinde hatrı sayılır büyüklükte hediyeyi kazanmak için kafaya başı bir yarışın içerisine girer. Fakat olan olağandışı hadiselerden sonra ayrılmak mecburiyetinde kalırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu