Televizyon

La Casa De Papel 5. Sezona Kıvanç Tatlıtuğ katılıyor

La Casa De Papel 5. sezona Kıvanç Tatlıtuğ katılıyor. Netflix’in son dönemlerde en beğenilen dizilerinden bir tanesi haline gelen ve dünya genelinde büyük fanatikleri bulunan La Casa De Papel dizisinde bir Türk oyuncu katıldı iddiaları gündemi meşgul etmeye devam ediyor.. Meydana getirilen açıklamalarda beşinci sezon çekimlerine başlanan dizi için Kıvanç Tatlıtuğ’un İspanya’ya gideceği belirtiliyor.

Çekimler için İspanya’ya gitmesi beklenen Tatlıtuğ’un projede oynaması halinde rekorları alt üst edeceği düşünülüyor. Netflix’in hırsızlık dizisi La Casa De Papel’de Kıvanç Tatlıtuğ çılgınlığı yaşanmaya devam ediyor.

Türk bir oyuncunun diziye dahil olması beklenirken geçtiğimiz sezonda Nesrin Cevadzade’nin diziye katılacağı söylentileri yerini bulmamıştı. Ama Kıvanç Tatlıtuğ’un La Casa De Papel oyuncu ekibine katılacağı ile ilgili ortaya atılan iddialar günden güne büyümeye ve konuşulmaya devam ediyor.

Kıvanç Tatlıtuğ La Casa De Papel 5. Sezonunda olacak

Miguel Angel Silvestre ve Patrick Criado’nun 5. sezonda diziye katılacağı kesinleşirken birde Türk oyuncunun diziye dahil olması planlanıyor. Miguel Angel Silvestre ve Patrick Criado’nun projede hangi karakterleri canlandıracağı henüz belli olmazken İspanyol projede Kıvanç Tatlıtuğ’un olacağı açıklandı. Bununla beraber devam eden süreçte Oğulcan Güzeller’in de diziye katılacağı böylece projede 2 Türk oyuncunun birden rol alacağı açıklandı.

La Casa De Papel 5. Sezon ne zaman başlamış olacak?

Dört sezonluk macerayı tamamlayan La Casa De Papel’in beşinci Sezonunun gösterime gireceği zaman konusunda meydana getirilen bilgiler devam ediyor. Netflix tarafınca yapılan açıklamalara bakılırsa beşinci Sezon final bölümü olması beklenirken dizinin çekimlerine ne zaman başlanacağı ve ne zaman gösterime gireceği konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

27 Ekim 1983 senesinde Adana’da gözlerini açan  başarılı oyuncu kariyerine ilk olarak manken ve model olarak adım atmıştır. Amerikalılar Karadeniz’de ve Kelebeğin Rüyası filmlerinde ilk kez kameralar önüne geçen Tatlıtuğ gösterdiği performans sonrasında dizilerde ve filmlerde boy göstermeye devam etmiştir. Henüz sonrasında ise Gümüş, Menekşe ile Halil, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel, Acemi Cadı ve Ezel dizilerinde rol alarak başarısını devam ettirmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu