Teknoloji

LG, UltraGear 4K OLED Monitör serisini tanıttı

LG Electronics, UltraGear OLED oyun monitörü serisi yeni bir oyun monitörü serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu serinin öne çıkan ürünü 32 inç 4K oyun monitörü (model 32GS95UE). Bu monitör, LG’nin yenilikçi Dual-Hz özelliği ile 240Hz yenileme hızı ve yalnızca 0,03 ms Griden Griye (GtG) tepki süresi sunuyor. Oyuncular, farklı oyun türlerinin çeşitli ihtiyaçlarına uyum sağlamak için 240Hz’de 4K ve 480Hz’de Full-HD arasında tek bir tıklamayla kolayca geçiş yapabiliyor.

32GS95UE modeli, sürükleyici bir izleme deneyimi için minimal ekran çerçevelerine sahip. Ultra hızlı 0,03 ms (GtG) tepki süresi, hareket bulanıklığını ortadan kaldırıyor ve LG’nin kendinden aydınlatmalı OLED teknolojisi ile olağanüstü renk ve kontrast sunuyor. Pixel Shift teknolojisi ve iki woofer’lı entegre öne bakan ses sistemi, üç boyutlu bir ses manzarası sağlayarak genel oyun deneyimini geliştiriyor.

LG, ödüllü 34GS95QE ve 39GS95QE modelleriyle seriyi genişleterek UltraGear 4K OLED Monitör serisini tanıttı. Bu modeller 800R kavisli tasarım, UltraWide Quad-HD OLED ekran, Parlama Önleyici ve Düşük Yansıtıcı Kaplama ve 240Hz yenileme hızı ile 0,03ms (GtG) tepki süresi özelliklerine sahip. Unity Hexagon tasarımlı arka kapak ve şık ‘L’ stand sadece estetiğe katkıda bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda pratik kablo yönetimi de sağlıyor.

Ayrıca marka iki adet 45 inç ve bir adet 27 inç modelini (45GS95QE, 45GS96QB ve 27GS95QE) tanıttı. Bu gelişmiş versiyonlar yüksek yenileme hızları, hızlı tepki süreleri ve olağanüstü görüntü kalitesi vaat ediyor. VESA DisplayHDR True Black 400 sertifikası, özellikle karanlık oyun ortamlarında parlak ekranlar sağlıyor.

Serinin öne çıkan bir diğer ürünü de 45 inçlik 45GS96QB modeli. Bu model, etkileyici bir görsel-işitsel deneyim için UltraWide QHD kavisli (800R) OLED ekran ve dahili hoparlörler sunuyor. Sınırlı alana sahip olanlar için 27GS95QE, sürükleyici bir oyun deneyimi için özel olarak tasarlanmış özelliklere sahip 27 inç düz bir OLED ekran sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu