Teknoloji

Fallout: Londra nihayet nisan ayında geliyor

Geliştirme ekibi oyunun artık bittiğini söylüyor ancak son birkaç test gerekiyor ve Eurogamer’a göre testler için aylar var.

Bu, Bethesda’nın Fallout 4 için “DLC boyutlu bir mod” olduğunu ve 2015 oyununun temel alındığını gösteriyor. Oyunculara kıyamet sonrası Londra’nın kontrolünü tamamen bırakıyor. Fragmanda Big Ben, Shakespeare’s Globe ve Trafalgar Meydanı gibi ikonik yerler gösteriliyor. Ancak bu yerler nükleer serpinti ve yıllardır süren kaos nedeniyle çarpık hale geldi.

Geliştirici Ekip Folon, oyunun Avrupa’daki konumunun sadece gösterişten ibaret olmadığını söylüyor. Mod, oyuncuları “savaş öncesi Avrupa tarihini keşfedecek” hikaye yollarına yönlendirecek ve Fallout’un Kaynak Savaşlarının bölgenin “sınıf yapılı toplumu” nasıl etkilediğine bir göz atacak. Aynı zamanda Fallout 4’ün doğrudan devamı ve “temel oyunun devamı” olarak tanıtılıyor. Yani modu oynamak için orijinal başlığın PC versiyonuna ihtiyacınız olacak.

Hayran Yapımı Fallout: Londra nihayet bu Nisan’da geliyor

Fallout: London üç yıldan uzun bir süredir geliştirme aşamasında ve 2022 veya 2023’te gelmesi bekleniyordu. Team Folon, birçok ekip üyesinin “çatışmalardan etkilenen bir bölgeden” gelmesi nedeniyle gecikmenin kaçınılmaz olduğunu ve potansiyel olarak Ukrayna’ya atıfta bulunduğunu söylüyor.

Çıkış tarihi olan 23 Nisan Britanya’da Aziz George Günü olarak kutlanıyor. Resmi bir tatil olmasa da kutlamalar ve geçit törenleriyle dolu bir gün. Ayrıca bu tarih Fallout şovunun Amazon Prime Video’da yayınlanmasından sadece bir hafta sonrası. Başka bir deyişle nisan, Vault Boy hayranları için büyük bir ay olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu