Televizyon

Love and Anarcy oyuncuları ve konusu

Milyonlarca üyesini bünyesinde bulunduran Netflix’in İskandinav yapımı dizisi Love and Anarcy dizisi son döneme damgasını vuran yapımlar içinde yer ediniyor. Projede Türk oyuncu Gizem Erdoğan’ın da yer ediniyor olması vatanımızda de oldukça fazla izleyicinin ilgisini çekmesine sebep oluyor. Averaj 30 dakikalık bölümlerden oluşan dizinin toplamda 8 kısmı olduğu görülüyor.

Love and Anarcy dizisinin yönetmenlik ve içerik yazarı koltuğunda Euphoria, Hotell ve Pure benzer biçimde filmlerle adından söz ettirmiş Lisa Langseth yer ediniyor. Öteki taraftan yapımcılık koltuğunda ise Fatima Varhos ile Frida Asp oturuyor.

Love And Anarcy Konusu

Sevilen dizinin konusuna bakıldığında kariyerine odaklanmış bir danışman olan Sofie’nin hikayesi anlatılıyor. Eski bir yayınevini modenize etmek için oynamış almış olan Sofie bir taraftan da iki çocuğunu büyütmeye çalışıyor. Evli olan Sofie bu görevlendirme esnasında genç bir bilişim teknisyeni ile tanışır ve aralarında beklenmedik bir flörtleşme adım atar. Zaman içinde bu flörtleşme değişik boyutlara taşınmaya adım atar…

Lova And Anarcy Oyuncuları

{Komedi}, dram ve duygusal türlerinde sevenleri karşısına geçecek olan dizinin başrollerinde Bjön Mosten, Johannes Bah Kuhnke ve Bjön Kjellman benzer biçimde yakından tanınan oyuncular yer ediniyor. Projede tanıdık adlardan biri olarak ise Türk oyuncu Gizem Erdoğan olduğu görülüyor. Aşağıdaki bölümde projede oynayan tüm oyuncular sıralanmıştır.

Bjön Mosten
Johannes Bah Kuhnke
Bjön Kjellman
Gizem Erdoğan
Reine Brynolfsson
Lars Väringer
Elsa Ageman Reiland
Bejamin Shaps
Malin Levanon
Fredrik Hammar
Ejke Blomberg
Carla Sehn
Ruben Lopez

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu