Televizyon

Maraşlı dizisi yeni oyuncular kimler?

Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in oynadığı Maraşlı dizisi, kısa sürede büyük kesime haiz oldu. Her bölümünü heyecanla bekleyen dizi sevenleri, dizinin gidişatından çok memnun. Sevilen dizinin reytinglerde de başarıya ulaşmış olması dizinin iyi bulunduğunun birer kanıtı. Sevilen dizinin bu şekilde iyi gitmesi de diziye yeni adların katılmasıyla önceden iyi olacak şeklinde gözüküyor. Dizi sevenleri ise yeni adları ve dizi de iyi mi karakterleri oynayacaklarını merak etmeye başladı. Bizde sizin için yeni karakterlerin kimler bulunduğunu derledik.

Dizeye son olarak dahil olan karakterden önde gelen Acar, dizi süresince Maraşlı karakteriyle hep karşı karşıya kalacaktır. Acar’ın dizi süresince Maraşlı karakteriyle hep karşı karşıya kalmasının sebepleri vardır. bu sebep Acar’ın Cenk adlı karakterinin adamı olmasıdır. Cenk karakteri, Acar’ı planları için kullanmaktadır. Acar karakterine nefes veren oyuncu, Harun Özer’dir. Tiyatroyla ilgilenen Özer, şimdilerde Maraşlı dizisinde oynamaktadır. Özer, önceden öncesinde Pusat, En Büyük Numara ve Gönül Yokuşu adlı dizilerde yer almıştır.

Diziye katılan bir öteki güzel oyuncumuz ise Türkü Su Demirel’dir. Behiye karakterine can verecek olan Demirel, konakta çalışan bir genç kız olarak sevenleri karşısına geçecek.  Dizi de Nuran’ın kızı olan Behiye, güzel ve dikkat çeken bir kızdır. Behiye, Konakta çalışırken Necati’ye karşı his beslemeye adım atar. Necati’de Behiye’ye karşı aynı hisleri besler. 15 Eylül 1988 senesinde İzmir’de doğan Demirel, mimarlık eğitimine devam etmektedir. Demirel, önceden öncesinde Mükemmel İkili dizisinde Yasemin karakteriyle televizyonlarda boy göstermişti.

Diziye yeni katılan oyunculardan biri de Gizem Kala’dır. Gizem Kala, projede Ecem karakteriyle karşımıza çıkacak. 20’li yaşlardaki Ecem karakterine can verecek olan Kala, Mahur’un fotoğraf stüdyosunda iş koşturmacasındadır. 26 Mayısıs 1993 senesinde İstanbul doğumludur. Reklamlarda oynayarak oyunculuğa adım atan Kala, dizilere de adım atmaya başladı.

Maraşlı dizisinde zararlı bir karakterle merhaba diyen Saygı duyulan Soysal, acımasız ve insafsız bir karakter olan Cenk karakterine nefes verecek.  Dizi de öldürme işleyen Cenk’ı, Mahur ve Maraşlı görür. Cenk ise bu tanıklığı kısa sürede farkına varır ve Mahur ve Maraşlı’nın peşine düşer. 21 Mayısıs 1982 senesinde Ankara’da doğan Saygı duyulan Soysal, Ankara Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları kısmı öğrenim görmüştür. 15 senedir tv kanalında oyunculuk performansı sergileyen Soysal, ilk oyunculuğunu Giz Yangını dizisiyle yapmıştır. Peşinden Nöbet,  Çukur, Kara Para Aşk, Tatar Ramazan, Mükemmel Yüzyıl şeklinde dizilerde yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu