Televizyon

Masumlar Apartmanı İnci Kimdir? Farah Zeynep Abdullah kimdir?

Masumlar Apartmanı İnci Kimdir? Farah Zeynep Abdullah kimdir? Masumlar Apartmanı İnci Kimdir? Masumlar Apartmanı İnci karakterini kim canlandırmıştır? Farah Zeynep Abdullah kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Hangi dizi ve filmlerde oynamıştır ve rol almıştır? Detaylar haberin devamında…

Masumlar Apartmanı İnci kimdir, karakteri nasıldır?

Bir radyoda programcı olarak çalışan İnci, tatlı ve kibar bir karaktere sahiptir, aynı zamanda güçlü bir kadındır. korumacı dedesi Memduh ve kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin hayatı Han’la tesadüfen tanışması ve Masumlar Apartmanı‘na taşınmasıyla birden bire değişir. Artık hiç birşey eskisi gibi olmayacaktır.

Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos 1989 tarihinde doğdu. Yani 31 yaşındadır. Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde okudu. Ancak daha sonra babasının işi gereği kaydını İngiltere’ye aldırarak, lise öğrenimini bu ülkede tamamladı. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizinin 2. sezonundan sonra diziden ayrılarak, oyunculuk kariyeri için kaydını dondurduğu Kent Üniversitesi (İngiltere) Fransızca-Drama bölümüne dönüp, eğitimini tamamladı ve 2013’te diplomasını almıştır.

Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı diziler ve filmler

  • 2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki – Aylin Akarsu Talaşoğlu
  • 2014 Kurt Seyit ve Şura – Şura
  • 2013 Kelebeğin Rüyası – Mediha Sessiz
  • 2014 Bir Küçük Eylül Meselesi – Eylül
  • 2014 Unutursam Fısılda – Ayperi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu