Teknoloji

MediaMarkt, İstanbul’da düzenlenen Marketing Awards’tan 10 ödülle döndü.

MediaMarkt, geniş ürün yelpazesiyle teknoloji tutkunlarına konforlu alışveriş deneyimi sunmaktadır. İş dünyasındaki kurumların pazarlama faaliyetlerinin değerlendirildiği İstanbul Marketing Awards’ta 10 ödül kazanmıştır.

Ödül kazanan projeler şunlardır:

MediaMarkt, teknoloji ve müşteri hizmetleri alanındaki yenilikçi projesi ‘Anne Ai’ ile “Özel Gün”, “Chatbot Kullanımı”, “Online Müşteri Deneyimi”, “Yeni Dijital Satış Noktası Geliştirme” ve “Doğrudan Pazarlama Aktiviteleri” kategorilerinde 5 ödül kazandı. Ayrıca, ‘MediaMarkt’la Tam Zamanı’ lansman kampanyası ile ‘Kurum Markası İletişimi’ ve “Relansman” kategorilerinde 2 ödül, ‘Artı Hizmetler’ reklam filmiyle de ‘Film ve Dijital Video Platformu’ kategorisinde ödül kazandı.

Ayrıca, “MediaMarkt & Google Merchant Center ile Fiyat Rekabetçiliği Raporu” Performans Pazarlaması projesiyle “Performans Pazarlaması Kampanyası” kategorisinde ödül kazandı. MediaMarkt, “SA360 ile Otomatikleştirilmiş Kategori Bazlı Reklam Stratejisiyle” “E-Ticaret Odaklı İletişim” kategorisinde de ödül kazandı.

MediaMarkt’ın kazandığı ödüller, farklı kategorilerdeki çeşitliliği ve yaratıcılığı ile markanın başarısını gözler önüne sermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu