Televizyon

Mehmet Ali Erbil, Acun Ilıcalı ile yaşadığı tartışmanın ardından servetini açıkladı…

Son zamanlarda Mehmet Ali Erbil ile Acun Ilıcalı arasındaki polemik magazin dünyasını meşgul etmekte. Bu polemik, Mehmet Ali Erbil’in, Acun Ilıcalı’nın muhabirlikten kanal sahibi ve futbol kulübü yöneticisi olmasını irdelemesiyle başladı ve uzun süre boyunca gazete manşetlerini süsledi. Acun Ilıcalı, polemiğe karşılık olarak “Çarkıfelek’in sunuculuğunu ona vermedik diye bu kadar öfkelenmesine gerek yok” şeklinde bir açıklama yaparak Mehmet Erbil’e tepki gösterdi.

Mehmet Ali Erbil bu duruma karşı gazeteci Enver Aysever’in Youtube kanalındaki programında “Ben Acun’un muhabir arkadaşlarını tanıyorum 20-30 yıldır. Bakıyorum hiçbirinin bile başını sokacak bir evi yok. Acaba Rabbim Acun’a özel mi “yürü ya kulum” dedi! Ben bir vergi mükellefi olarak bu durumu merak ediyorum ve soruyorum. Dilan Polat’ı da tartışmaya dahil edebiliriz. Geçmiş süreçte hepimizin aklında sorular oluşmadı mı? Bu servetlerin kaynağı ne?” şeklinde bir yanıt verdi.

Mehmet Ali Erbil daha sonra konuşmasına şöyle devam etti: “Kimse benden rol yapmamı beklemesin. Kendi başarılarım ile övünüyorum. ‘Çarkıfelek’ ile haftada beş kere birinci oldum. Ben devlete olan vergi sorumluluğunu bilen biriyim ve 50 yıldır düzenli olarak vergi veriyorum. Kendi kazancımı hiçbir zaman saklamadım ve hepsi açıktadır. Şu an oturduğum ev toplamda 10 milyon değerinde ve eşlerime verdiğim evlerin toplamı da 10 milyon dolar. Hayatım boyunca kumar oynamadım ve esas varlığımı yitirmedim. Çocuklarımın ve torunlarımın geleceğini güvence altına aldım. Çalışmasam bile yetecek kadar servetim var.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu