Televizyon

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın ayrılık nedeni ortaya çıktı

Ünlüler dünyasının bir zamanlar ‘örnek çifti’ olarak kabul edilen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerine geçtiğimiz aylarda nokta koymuşlardı. Bilinen oyunculuk kariyeri ve seyirci tarafından sevilen kişiliği ile tanınan Mehmet Aslantuğ, Mayıs ayında sona eren evliliği hakkında yeni bir açıklama yaparak detayları paylaştı.

Beklenmeyen bu ayrılık sonrasında, ünlü çift hakkında çeşitli iddialar ve spekülasyonlar ortaya atıldı. Özellikle Mehmet Aslantuğ’un eşi Arzum Onan’ı aldattığı şeklinde dile getirilen iddialar bulunuyordu. Ancak Aslantuğ, bu haksız ve temelsiz iddialar karşısında sağlam bir tutum sergileyerek, bu söylentilerin doğru olmadığını kesin bir ifadeyle yalanladı.

Daha sonra, ilerleyen dönemlerde eşi Arzum Onan ile barışma ve bir araya gelip gelmeme, hatta bir daha evlenme olasılıklarına dair sorulan sorulara karşı sevilen oyuncu son bir açıklama yaptı. Aslantuğ, bir süre önce Ortaköy’de düzenlenen bir yılbaşı partisinde göründü ve “Arzum Onan ile aramızda kişisel bir problem yok. Beraber bir çocuk yetiştirdik. Bunlar sadece kurgusal masa hikayeleri. Gerçekçi bir sebep yok. Ancak bireysel halsizlikler ve pandemi süreçlerinden etkilenmeler gibi ruhani nedenler mevcut. Bunlar çok yüzeysel konuşulacak konular değil. Ne yazık ki, Türkiye’nin göz yuma alışkanlığı oldu ve bir sürü faktör var hayatta. Bunu nasıl ayrı ayrı tartışabiliriz?” dedi.

Daha sonra, “Bir daha evlenme planınız var mı?” şeklindeki soruya Mehmet Aslantuğ, “Zaten derin bir ilişkimiz var ve bu hukuksal olarak belgelendi” şeklinde cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu