Televizyon

Melek Mosso Dedi ki: “Umarım kız çocuğumuz olur”

Ülkemiz müzik sahnesinin alışılmadık seslerinden biri olan Melek Mosso, 2021 yılında tanışıp evlendiği eşi Serkan Sağdıç ile hayatının en güzel dönemini yaşıyor. Gelin hayatını yeni yeni deneyimlemeye başlayan ve ‘Vursalar Ölmem’ ile ‘Hayatım Kaymış’ gibi hit parçaları seslendiren şarkıcı, evlilik hakkında olumlu bir portre çiziyor. Ayrıca, ünlü şarkıcı aile planlarını da ihmal etmiyor ve anne olmayı çok istediğini ifade ediyor.

Evliliği hakkında konuşan Mosso, “Yazın yapmak istiyorduk düğünümüzü. Nasıl sıkıştıracağımızı da bilemedik, araya da sıkışsın istemedik. Sonbaharda yaptık o yüzden baharda olsun, güzel bir düğün olsun istedik. Aile arasında yaptık ve en yakınlarımız katıldı zaten. Mersin’de yapma sebebimiz de aslında eşimin memleketi olduğu içindi. Evlilik çok güzel gidiyor, kaldığımız yerden aynı şekilde devam ediyoruz aslında.” dedi.

Anne olmak istediğini söyleyen ünlü şarkıcı Melek Mosso, “Önümüzdeki yıl belki olabilir. Kızım olsun isterim. Eşimi de ikna ettim. İnşallah kız çocuğumuz olur. Bana da erkek annesi tipi var diyorlar aslında.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu