Televizyon

Menajerimi Ara dizisi Koray karakteri gerçekte kimdir?

Menajerimi Ara Dizisi Koray Kimdir?

Vizyonun oldukça beğenilen ve sıkı şekilde takip edilen dizisi olan Menajerimi Ara, bünyesine yeni karakterler eklemeye devam ediyor. Bu haberimizde dizinin Koray karakteri hakkında merak edilenlere yer vereceğiz.

Star TV televizyonunda oynayan, konu açısından öteki dizilerinden çok değişik olan ve izleyicilerin dikkatini çekerken ilgisini üstünde toplayan diziye, Hayrettin Karaoğuz’un hayat verdiği Koray karakteri ekleniyor. Projede aldığı rol açısından keyifli, gülünç ve renkli bir kişilik olacak. Karakterinin yanı sıra alacağı rol ise muhtemelen ajansa yeni katılan bir asistan olacak. Girmiş olduğu rol yardımıyla dizinin önceden renkli ve keyifli ilerlemesine sebep olacak. Kalk Gidelim dizisinde oynarken, dizinin final yapma sonucu alması üstüne Menajerimi Ara ekibi, Hayrettin’e projede oynaması için teklif verdi. Kısa sürede pozitif şekilde dönüş almalarının arkasından diziye katılmış oldu.

Menajerimi Ara Koray Kimdir?

Önceden TRT1’de gösterime giren Kalk Gidelim dizisiyle de tanıdığımız Hayrettin’in, Menajerimi Ara dizisinde geçişinin arkasından, orada canlandıracak olduğu Koray karakterinin kim olduğu izleyenler tarafınca merak edilmektedir. Koray karakterini canlandıracak oyuncu Hayrettin Onur Karaoğuz’dur. Yapmış olduğu Youtube videoları ve ürettiği sosyal medya içerikleri ile tanıdığımız Hayrettin, kariyerinde sıçrama yaşamaya devam ediyor. Bu şekilde tanınan ve toplumun “Hayrettin” olarak tanımış olduğu güldürmen, dizilerde rol almaya başlaması ile yalnızca sosyal medya kullanıcıları tarafınca değil tv takip edenleri tarafınca da bilinmeye başladı.

Hayrettin Onur Karaoğuz Kimdir?

Eğitim- öğretim hayatına İstanbul’da adım atmıştır. Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nu bitirmiş ve Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’ne geçmiştir. Burayı da bitirmiş ve üniversiteyi Kadir Özgü Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür. İntenette yayınladığı videolar ve Youtube’da ürettiği içeriklerle tanınan Hayrettin, sunucu, oyuncu ve komedyendir. Kariyerine adım atmaya 2009 senesinde adım atmıştır. Gelecekten Bir Gün isminde filmimizde 2009 senesinde Tolga karakterine can vermiştir. Aynı yıl Kızsız Adam isminde kısa film çekmiş ve bunu meşhur “Tenha Adam” filmini tiye almak için çekmiştir. 2017 senesinde Vezir Parmağı isminde projede Cumali rolüyle destek oyuncu olarak rol almıştır.

Gene 2017 senesinde Necati rolüyle oynadığı İlk Öpücük filmi ile izleyici karşısına oturmuştur. Kendi adını taşıyan Hayrettin isminde Show programı, Star TV’de yayınlanmıştır. Bu program 2011 senesinde adım atmıştır. Önceden sonrasında Harry Show isminde bir programla 2013 senesinde yine televizyonlarda yer etmiştir. ATV’de gösterime giren bu programdan sonrasında, son olarak TRT1’de gösterime giren meşhur aile dizisi Kalk Gidelim’de rol almıştır. Burada Ercan rolüyle karşımıza çıkan Karaoğuz, dizinin final hayata geçirmeye karar vermesi ile birlikte Menajerimi Ara dizisi ile sevenlerini yalnız bırakmıyor. Bu projede Koray karakterini canlandıracak olan Hayrettin, sevenleri tarafınca çok heyecanla umut ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu