Televizyon

Merve Boluğur 100 Milyon TL’lik İş Teklifi İçin Dubai’ye Uçuyor

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzik sektörüne adım atan Merve Boluğur, 100 milyon TL’lik bir teklif aldığını ve bu sebeple sık sık Dubai ve Katar’a seyahat edeceğini açıkladı. Yeni yılda kırmızı halıda yürüme fırsatının kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

Türk televizyonlarının parlayan yıldızlarından olan Boluğur, “Acemi Cadı”, “Aşk Yeniden”, “Küçük Sırlar” ve “Muhteşem Yüzyıl” dizileriyle izleyici karşısına çıktı. Beklenmedik bir açıklama yaparak gündem olan ünlü isim, ilerleyen süre zarfında bol bol Dubai’de bulunacağını ve özellikle 100 milyon TL’lik bir proje teklifi nedeniyle gideceğini belirtti.

Müzik sektöründe de adım atan Boluğur’un “Şşştt” isimli parçası büyük ilgi görürken, bu yeni adımı herkesi heyecanlandırdı. Nişantaşı’nda rahat kıyafetleri ve güleryüzüyle görüntülenen Boluğur, 2. Sayfa muhabirleriyle kısa bir söyleşi gerçekleştirdi.

Yeni projeler ve heyecanlarla dolu olduğunu söyleyen Boluğur, “Yeni bir yıl var, yeni umutlar ve heyecanlar var. Yeni iş teklifleri var. Dubai’ye uçacağım. 100 milyon TL’lik iş teklifi aldım. Orada kırmızı halıda yürüme fırsatı da olacak, çok güzel olacak, çok mutluyum. Katar ve Dubai’de bana ait yoğun bir iş aktifliğim olacak. Yurt dışından da önemli iş teklifleri alıyorum” dedi. Muhabirlerin “Türkiye’yi terk mi ediyorsunuz?” şeklindeki sorusuna ise Boluğur, “Görünen o ki öyle” yanıtını vererek oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu