Milyoner yarışması ne zaman başlayacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışması ne zaman başlar? 2020 2021 Sezonu başlangıç tarihi belli oldu!

ATV kanalının beğenilen açıklama yarışması Kim Milyoner Olmak İster her yıl beğeniyle takip edilen programlardan biridir. Yarışma uzun senelerdir yayınlanmasına karşın ilk günkü heyecanıyla ekranlardaki yerini alıyor. Beğenilen yarışma programı geçen dönem 15 Ağustos tarihinde dönem finali yapmıştı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması 2021 sezonu ne zaman başlayacak?

2011 senesinde gösterim hayatına süregelen beğenilen açıklama yarışmasını ilk olarak Kenan Işık sunmuştu. Işık’ın 2014 senesinde beyin kanaması geçirmesinin arkasından sırasıyla Selçuk Yöntem, Murat Yıldırım şeklinde adlar sunucu olarak oynamış almıştı. Son olarak ise yarışmayı başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sunmaya başlamıştı.

Yarışmaya 15 Ağustos tarihinde koronavirüs sebebiyle ara verilmişti. Beğenilen yarışma programının Ekim ayında tekrardan televizyonlarda olması umut ediliyor. Yarışma koronavirüs tedbirleri kapsamında izleyici alınmazken, seyirciye sorma hakkı yerine de uzmana sor joker hakkı getirildi. Uzman insan ise yarışmada ilk ve tek 1 milyon kazanan insan olan Arda oldu. Yeni sezonda uzmana sor hakkı yerini izleyici joker hakkına bırakacak.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir