Televizyon

Müge Anlı kimdir?

ATV kanalında gösterime giren ve gündüz kuşağının reyting rekorlarını alt üst eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sunucusu Müge Anlı’nın kim olduğu sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Doğum gününü televizyonlarda kutlayan ve çözdüğü durumlar ile oldukça fazla insan tarafınca tanınan Müge Anlı’nın kaç yaşında olduğu ve yaşamı araştırılıyor.

Müge Anlı kimdir?

19 Aralık 1973 tarihinde doğan Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Kadir Özgü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde açıklayan Anlı ilk kere Kanal D kanalında gösterime giren Dobra Dobra programı ile sunuculuğa başladı. Şenay Düdek ile yapmış olduğu Dobra Dobra programı sonrasında Şenay Düdek FOX TV ekranlarına geçerek aynı formatta programı halletmeye başladı. Müge Anlı ise Kanal D kanalında Pakize Sude ile Dobra Dobra’ya devam etti.

Kanal D’den ATV’ye katıldı olduktan sonrasında Müge Anlı ile Tatlı Sert programına süregelen Müge Anlı çözdüğü durumlar ve formatı ile gündüz kuşağının en beğenilen programı haline geldi.

Müge Anlı evli mi?

1993 senesinde gazeteci Burhan Akdağ ile evlenen Müge Anlı 2008 senesinde boşanma sonucu alarak Burhan Akdağ ile yollarını ayırmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu