Televizyon

Müge Anlı’da neden kavga çıktı?

ATV kanalının beğenilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in bugünkü bölümünde sır perdeleri aralanmaya devam etti. 17 Şubat Çarşamba günü gösterime giren yeni bölümde canlı yayında çıkan münakaşa gündem oldu.

Bugünkü bölümde yitik Gülşen Caymaz hakkında M.Akın konuştu. Akın’ın konuşmasının arkasından Gülşen Caymaz’ın anası oldukca sinirlendi.

20 yaşındaki Pınar Geyik anası Gülşen Caymaz’ın 8 yıl ilkin kaybolduğunu ve bulunması için Müge Anlı’ya başvurmuştu. Programa önceden Gülşen Caymaz’ın anası de katılmış ama bir netice çıkmamıştı. İddialara bakılırsa 28 yaşındaki Gülşen Caymaz, kızı Pınar Geyik ile 8 yıl ilkin vedalaştıktan sonrasında sırra kadem basmış. Müge Anlı 8 yıl ilkin ortadan kaybolan Gülşen Caymaz’a ne işe yaradığını araştırıyor.

Gülşen Caymaz’a ne oldu?

Karaman’da yaşayan Gülşen Caymaz, 8 yıl ilkin evden çıktı ve bir önceden geri dönmedi. Gülşen Caymaz hemen hemen 18 yaşlarındayken eşini yitirmiş ve 2 çocuğuyla annesinin yanına yerleşmiş. Annesiyle dönem dönem münakaşa yaşamış olduğu öğrenilen Gülşen Caymaz’ın aniden ortadan kaybolması merak ediliyor.

Annesinin evden gittiği vakit 13 yaşlarında olan Pınar Geyik annesini bulmak için 8 yıl sonrasında Müge Anlı’ya başvurdu. Pınar Geyik annesinin o dönemki sevgilisi Coşkun ile beraber gittiğini iddia ediyor. 8 yıl ilkin ortadan kaybolan Gülşen Caymaz’dan hemen hemen bir haber alınamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu