Magazin

Murat Dalkılıç Acun ılıcalı’yı sildi

Hande Erçel’i unutamadığı söylenen Murat Dalkılıç Yılbaşı gecesi iyice kıskançlık krizine girdi. Murat Dalkılıç ve Hande Erçel beraberlik yaşamış ve hatta Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel ile evlenmek istediği söylenmişti. Ama Hande Erçel evlenmek ve çocuk icra için erken bulunduğunu düşünerek Dalkılıç ile yollarını ayırmıştı.

HANDE’YLE BÜYÜK BİR AŞK YAŞAMIŞTI

Murat Dalkılıç bir süre Merve Boluğur ile evli kalmıştı. Boluğur’dan ayrılmak isteyen Dalkılıç evliliğini sonlandırmış ve büyük bir aşkla evlendirilmiş olduğu meşhur oyuncudan boşanmıştı. Bu boşanma sonrası Dalkılıç’ın Hande Erçel ile büyük bir aşk yaşaması Merve Boluğur’un ağır bir bunalım geçirmesine sebep olmuştu.

KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ayrılık sonrası basına dost kalacaklarını söylemişti. Ama Hande Erçel’in Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile aşk yaşamış olduğu dedikoduları Dalkılıç’ın gönül sızısı çekmesine sebep olduğu söylendi. O şekilde ki meşhur popçu ilkin eski sevgilisi Hande Erçel’i sosyal medyadan takip edeni bıraktı önceden sonrasında ise O Ses Yılbaşı programına Hande Erçel ile Kerem Bürsin’i beraber çıkaran yakın arkadaşı Acun Ilıcalı’yı takipten çıktı. Dalkılıç’ın Kerem Bürsin ve Hande Erçel ile ortak takipleşen dostlarını da sosyal medyada takipten çıkmış olduğu iddia edildi.

DAHA ÖNCE YAKIN İLİŞKİLERİ VARDI

Murat Dalkılıç önceden sevgilisi Hande Erçel ile beraber Acun Ilıcalı’nın teknesinde Acun’un davetlileri olarak katılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu