Magazin

Nagehan Alçı neden boşandıklarını açıkladı

Nagehan Alçı geçtiğimiz günlerde Rasim Ozan Kütahyalı ile evliliğinin sona ermesinin ardındaki nedenlere ışık tuttu. Alçı, kişiliklerindeki farklılıklar ve ilişkinin yorucu hale gelmesi nedeniyle ayrılmaya karar verdiklerini belirtti. Evliliğin doğru bir modele dayanmasının önemine vurgu yapan Alçı, yaşadıkları zorluklara rağmen birbirlerine yaptıkları katkıların da altını çizdi.

Alçı, Adem Metan’ın YouTube kanalına verdiği röportajda, geçtiğimiz yılın Ekim ayında sona eren evliliklerinin neden bittiğine dair detayları açıkladı.

Alçı, karakterlerinin çok farklı olduğunu ve zamanla ilişkinin gerildiğini belirtti. Alçı, “Evlilik ilişkisinin doğru bir model üzerine kurulması gerektiğine inanıyorum. Birbirimize daha benzer olsaydık hayat daha kolay olurdu ama değiliz” dedi.

Evliliklerinin doğru bir evlilik olup olmadığı sorusuna Alçı, “Bu çok zor bir soru. Şikayet etmek istemiyorum; hayatıma çok şey kattı ama beni de yordu. Olaylara farklı tepkiler verdiğimiz için birbirimizi yıpratmış olabiliriz” dedi.

Ekim 2023’te boşanma kararı alan çift, maddi tazminat konusunda uzun tartışmalara konu olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu