Televizyon

Neler Olacak Kızıl Goncalar 2. Bölümde?

Kızıl Goncalar, Faruk Turgut’un üstün yeteneğiyle hayat bulan yüksek tempolu, eğlenceli ve dramatik bir dizi. Tugay’ın gözünden kaçmayan detaylar ve beklenmedik olaylarla zekice işlenen senaryo, deneyimli isim Necati Şahin tarafından kaleme alınıyor.

FOX TV’de yayınlandığı ilk gün ses getiren dizi, Özcan Deniz, Özgü Namal, Sitare Akbaş ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı oyuncu kadrosuyla izleyicilerin gönlünde taht kurdu. İlk bölümden itibaren sürprizlerle dolu ve nabzı yüksek bir hikâye anlatan yapım, Meryem ve Levent’in gerçek yüzlerini ortaya çıkarıyor. Dizi, bir yanda laik ve Atatürkçü Levent’i, diğer yanda muhafazakâr bir toplumda yaşayan güçlü bir karakter olan Meryem’i yansıtıyor. Ancak bir çocuğun kaderi söz konusu olduğunda, bir güç iki zıt karakteri bir araya getiriyor.

“Kızıl Goncalar “ın yeni bölümü için izleyiciler arasında beklenti giderek artıyor. Tüm bu heyecanın ardından “Kızıl Goncalar 2. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?” sorusunun cevabı netleşti. “Kızıl Goncalar “ın ikinci bölüm fragmanı, yeni bölümde bizleri nelerin beklediğine dair ipuçları da verdi.

Yeni bölümde Meryem’in kızının nişanlandığı haberi Levent’i harekete geçiriyor ve durumu polise bildiriyor. Kapıda polislerle karşılaşan Meryem bu durumda ne yapacak? Gelecek bölümde neler yaşanacağı ise merak konusu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu