Magazin

Neslihan Atagül’ün Abisi ikizi gibi

Neslihan Atagül ve abisi İlkay Atagül arasındaki şaşırtıcı benzerlik, magazin gündemine bomba gibi düştü. İlkay Atagül, Neslihan’ın abisi gibi görünüyor, ancak aslında ikiz değil. İlkay Atagül, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Son zamanlarda magazin gündeminde eşi Kadir Doğulu ile yaşadığı aşk ve ihanet iddialarıyla adından söz ettiren başarılı ve güzel oyuncu Neslihan Atagül’ün ailesi merak konusu haline geldi. Neslihan Atagül, sevilen dizi “Fatih Harbiye” setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Kadir Doğulu ile 2016 yılında evlenmiş ve evliliklerini sürdürmektedir. Son zamanlarda Neslihan Atagül sıkça ihanet haberlerinin odağında yer almaktadır.

Dizinin yayından kalkmasının ardından gözlerden uzak bir hayat süren Neslihan Atagül, bu süreçte ailesine olan ilgisini arttırmıştır. Neslihan Atagül’ün güzel anılar biriktirdiği bilinirken, ailesi hakkında bilinmeyenler merak konusu olmuştur.

Bu merak unsurlarından biri de beyaz Rus annesi ve Türk babası olan Neslihan Atagül ile İlkay Atagül arasındaki çarpıcı benzerliktir. İlkay Atagül, Neslihan’ın abisi gibi görünmesine rağmen aslında ikiz değildir. Bu durum, gündemde büyük ilgi uyandırmıştır.

İlkay Atagül, gözlerden uzak bir hayat sürdürmeyi tercih eden ve bir kız çocuğu babası olan evli bir kişidir.

İlkay Atagül’ün ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. İlkay Atagül, genellikle özel hayatını gözlerden uzak tutmayı tercih eden bir isimdir. Ancak bilinen bilgilere göre, İlkay Atagül’ün annesi Türk, babası ise beyaz Rus kökenlidir. Ayrıca İlkay Atagül’ün bir kız kardeşi olduğu bilinmektedir.

İlkay Atagül, evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Eşi ve ailesiyle birlikte mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Ancak detaylı olarak ailesi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak zor olabilir, çünkü İlkay Atagül, özel hayatını medyadan ve halktan korumayı tercih etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu