Televizyon

Netflix Dizisi Alevlerin Ardından Ali karakterini kim canlandırıyor?

Netflix Dizisi Alevlerin Ardından Ali karakterini kim canlandırıyor? Alevlerin Ardından dizisi Ali karakterine yaşam verecek isim Toprak Can Adıgüzel oldu. Adıgüzel, dizide Çiçek karakterine yaşam verecek Hazar Ergüçlü ile partner olacak. Netflix Fransuz Le Bazaar De La Charite dizisi uyarlaması olarak yayınlanacak dizide İstanbul’un en ünü kadınlarının katılmış olduğu yardım kermesi esnasında yaşanmış olan otel yangını anlatılacak.

Alevlerin Ardından dizi konusu

Çıkan yangın sonucunda 150 insan yaşamını yitirmiş ve hayatta kalmayı başaran kadınlarsa hayatına bambaşka bir noktadan tekrardan başlamış olacak.

Dizide Ali’nin partneri olacak Çiçek karakteri otelde bulunan ve yangından ağır yarayla kurtulan bir kız olacak. Söz konusu yara Çiçek’in yaşamını baştan aşağı değiştirirken, Ali için de büyük bir imtihan olacak.

Alevlerin Ardından Ali kimdir?

Alevlerin Peşinden dizisinde Ali, 28 – 30 yaşlarında yakışıklı bir gençtir. Çiçekle ilişki içinde olan Ali, Çiçek’in yangın sonucunda ağır yara alması sonrasında sıkıntılı günler geçirir. Kariyeriyle beraber ilişkisine de ciddi veren Ali, Çiçek’e aşıktır. Ali, yapmış olduğu bir hata sebebiyle Çiçek’in kalbini kırar ve kendini affettirmeye çalışır.

Toprak Can Adıgüzel kimdir?

16 Ocak 1982 İzmir’de dünyaya gelen Toprak Can Adıgüzel, İstanbul Aydın Üniversitesi Tiyatro eğitimi almış ve konservatuar mezunudur. Aysa Prodüksiyon oyuncusu Adıgüzel, Kadın dizisi finalinde İsmail karakteriyle büyük bir beğeni kazanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu