Netflix dizisi Alya oyuncuları ve karakterleri

Alya dizisi oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler

Alya dizisi 8 bölüm olarak yayınlanacak ve bir Türk-Amerikan aksiyon dizisi olacak. Netflix’ten sonrasında Türk ve Amerikan televizyonlarında gösterilmesi beklenen Alya dizisinin yönetmenliğini Can Evrenol meydana getirecek.

Ashton J. Harrewyn, ileri Amerikan fotoğraf teknolojisini kullanacağını ve herhangi bir maliyetten kaçınmayacağını açıklayan Alya serisinin görüntü yönetmeni olarak oynamış meydana getirecek.

Alya dizisinin oyuncuları 8 bölümün tamamında yoğun aksiyon sahnelerine haiz olacak ve çekimlerden ilkin uzun soluklu eğitim alacak. Alya dizisinde meşhur Türk ve Amerikalı oyuncular yer alacak.

Alya dizisinin teması: Alya dizisi, Türk-Amerikan ortak yapımı ilk bilim kurgu, aksiyon ve gizmen dizisi olacak.

Netflix dizisi Alya oyuncuları ve karakterleri

Edis

Başarıya ulaşmış sanatçı Edis, 2020’yi hem oyuncu hem de şarkılarla kutlamaya hazırlanıyor. Meşhur sanatçı kısa süre ilkin Menajerimi Ara dizisinde konuk oldu. Onu “Dinle sevgili” dizisinde de gördük. Tam adı Edis Gögülü olan deneyimli sanatçı 28 Kasım 1990 senesinde İngiltere’de hayata merhaba dedi, 30 yaşındadır. Türkiye’de kariyerinde ilk kez Galatasaray Üniversitesi’nde eğitimini tamamladı. Kaset hayata geçirmeye çalışan Edis sesiyle başarıya ulaşmış olamadı, bu sefer oyunculuk becerilerini kullanmak istedi. Oyunculuk için işe olduğu menajerinin kendisini Kenan Doğulu ile tanıştırmasının peşinden tam şarkı desteği alan Edis, Kenan Doğulu’nun desteğiyle meşhur bir sanatçı olmayı başardı. Edis, 12 senedir âşık olduğu sevgilisi Aylin Ilkin ile ilişkisine devam ediyor. Edis 1,80 m uzunluğunda ve 74 kilo ağırlığındadır.

Jandae Perçem

Oyuncu, yönetmen ve yapımcı olarak bilinir. Jandae Perçem aslen İzmir’den geldi ama çocukken ABD’ya gitmek mecburiyetinde bırakıldı ve oyunculuk eğitimi aldı. Entity Project filmi ile ABD’da dikkatleri üstüne çeken oyuncu, hususi aksiyon sahnelerinde hususi eğitim aldı. Jandae Perçem şu anda İstanbul’da yaşıyor.

Hande Ataizi

Son olarak Kanal D kanalında 4 Kadın Zamanı ve Benzemez Kimse Sana programıyla seyrettiğimiz Hande Ataizi dizi sektöründe uzun süredir yer almadı. 2 Eylül 1973 Bursa doğumlu olan Hande Ataizi 47 yaşındadır. İyi oyuncu ve sunucu olarak tanınan Hande Ataizi, Benjamin Harvey ile evli. Hande Ataizi’nin de Leon isminde bir evladı var. İstanbul Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun oldu.

Hande Ataizi’nin oynadığı dizi filmler;

2007- Deli Dersane,

2007- Kara Duvak,

2011- Desti İzdivaç,

2012- Benzemez Kimse Sana,

2013- Altındağlı,

2015- Hayat Mucizelere Gebe dizi filmleri bazı projeleri.

Gonca Vuslateri

En başarıya ulaşmış Türk oyunculardan Gonca vuslateri 1986 Bursa doğumlu ve 34 yaşlarında. Anne dizisinin yıldızı olan Gonca Vuslateri ise Yalan dizisi ile yaşamımıza girmiştir. Gonca Vuslateri Tehlikeli Karım dizisi son olarak oynadığı dizidir. Gonca Vuslateri, Davulcu Mertcan Alim’e aşıktır. Gonca Vuslateri 1.63 uzunluğunda ve 52 kilo ağırlığında.

Gonca Vuslateri’nin oynadığı dizi filmler;

2009- Canım Akrabalarım,

2010- Ufak Sırlar,

2011- Yerden Yüksek,

2016- Anne,2018- Tehlikeli Karım dizi filmleri nazı oynadığı projeler.

Alper Atak

Alper Atak, ABD’nın en meşhur tv dizisi Game Of Thrones’daki rolüyle dikkat çekti. 1972 Adana doğumlu Alper Atak 48 yaşındadır. Çukurov Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi alan Alper Atak önceden Filinta, Sungurlar ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu benzer biçimde dizilerde rol almıştır. Alper Atak’ın kabiliyetini keşfeden dizinin Diriliş Ertuğrul yapımcısı onu dizinin ekibine koymuş ve Alper Atak, Antheus karakteri ile Diriliş Ertuğrul dizisiyle önceden da ünlenmiştir.

Cem Kurtoğlu

Önceden Kurşun’da fahri figürü ile oynayan Cem Kurtoğlu, 1959 İstanbul doğumludur ve 61 yaşındadır. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme sanatçısı olarak da çalışan Cem Kurtoğlu, Ankara Devlet Konservatuarı mezun olmuştur. Oldukça fazla sevenleri Cema Kurtoğlu’yu Galip Derviş dizisinden tanıyor olabilir.

Beste Kökdemir

1993 Sinop doğumlu olan oyuncu Beste Kökdemir Açıklama Üniversite Sahne ve Şov Sanatlarında eğitim aldı.

Beste Kökdemir’in oynadığı dizi filmler;

2015- Muhteşem Yüzyıl- Kösem,

2015- Tatlı Küçük Yalancılar,

2017- Taş,

2018- Kalbimin Sultanı,

2019- Her Yerde Sen dizilerinde rol aldı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir