Televizyon

Netflix dizisi Bir Başkadır ne zaman yayına giriyor?

Online dizi film platformu Netflix Türk yapımı dizilerine bir yenisini önceden ekliyor. Netflix’in yeni Türk yapımı dizisi Bir Başkadır hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Dizi gösterime giren tanıtımlarıyla büyük ilgi çekti.

Sevilen dizinin başrollerinden biri güzel ve yetenekli oyuncu Öykü Karayel olurken, dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Berkun Oya üstlendi.

Bir Başkadır dizisi ne zaman başlayacak?

Oyuncu ekibi ve konusuyla dikkatleri üstüne çeken yeni dizi 12 Kasım tarihinde seyirciyle buluşacak. Projede Öykü Karayel’in tesettürlü olması şimdiden gündem olurken projede sosyokültürel olarak değişik insanların hayata bakışları üstünden mevzular işlenecek.

Bir Başkadır dizisi oyuncu ekibi

Projede Öykü Karayel’in yanı sıra Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Itina, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Yanrıöğen şeklinde beğenilen adlar yer ediniyor. Dizi ilk sezonunda 8 bölüm olarak yayınlanacak. İstenilen başarının gelmesi halinde dizinin ikinci sezonu da yayınlanacak.

Bir Başkadır Meryem – Öykü Karayel

Bir Başkadır dizisinde Meryem karakterini canlandıran oyuncu Öykü Karayel 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Güzel ve yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’nde eğitim almıştır. Güzel ve yetenekli oyuncu kariyerinde oldukça sayıda projede yer alırken adını Kuzey Güney dizisiyle duyurmuştur. Karayel bu dizinin ardında Mükemmel İkili, Jet Sosyete ve Kalp Atışı şeklinde dizilerde yer almıştır.

Bir Başkadır dizisi Fatih Artman

1988 senesinde gözlerini açan oyuncu Behzat Ç adlı diziyle adını duyurmuş ve önceden sonrasında oldukça sayıda yapımda yer almıştır. Başarılı oyuncu şimdilerde Menajerimi Ara adlı projede yer verilmiştir. Artman bu dizilerin haricinde Bana Masal Anlatma, Beş Kardeş, Ekşi Elmalar, Kırık Kalpler Bankası şeklinde başarı göstermiş yapımlarda yer almıştır.

Funda Eryiğit kim?

1984 senesinde Hollanda’da gözlerini açan güzel ve yetenekli oyuncu Eryiğit, ilk kez Canım Akrabalarım adlı diziyle kameralar önüne geçmiştir. Eryiğit oldukça sayıda tiyatro oyununun yanı sıra Karadayı, Gecenin Kraliçesi, Can Kırıkları, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Poyraz Karayel, İstanbul’un Altınları, Yar ve Mehmed Bir Cihan Padişahı şeklinde yapımlarda yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu