Televizyon

Netflix dizisi La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlayacak?

Dünya üstünde milyonlarca seyirciye ulaşmış olan Netflix kendi yapımı La Casa De Papel’ in gelecek olan yeni sezonunun ne süre yayınlanacağı heyecanla planlanıyor. Son olarak 4’üncü sezonu ile Netflix platformundan fanatikleri ile buluşan dizinin soluk kesecek dönem finalinin arkasından hayranlar 5’inci dönem ile ilgili heyecanlarını saklayamıyor. Bunun üstüne La Casa De Papel’ de, Profesör dikkat çeken bir paylaşım yapmış oldu.

La Casa De Papel Hayranlarına Profesör’ den Heyecan Veren Paylaşım!

La Casa De Papel dizisinin 5. sezonunun ne süre yayınlanacağı hakkında net bir tarih daha verilmedi lakin bilinmiş olduğu benzer biçimde 5. dönem, La Casa De Papel’in finali olacak. Netflix ise “Kati Açıklama: Final sezonu yakında!” şeklinde yapmış olduğu başlık ile dizinin 5’inci sezonunun final sezonu olacağını ve oldukça yakın bir tarihte başlayacağını duyurdu.

La Casa De Papel’in 5. sezonunun başlangıç tarihi nedir?

La Casa De Papel’ in final sezonu olan 5’inci sezonun gösterim zamanı daha açıklanmadı. Lakin Netflix’ten bakıldığında La Casa De Papel kanalında 5. dönem adına, “Kati açıklama: Final sezonu yakında!” yazmakta. Tam olarak dönem finalinin zamanı açıklandığında haberimiz güncellenecektir.

La Casa De Papel Yeni Sezon Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

LCDP’nin (La Casa De Papel) final sezonu için daha bir fragman yayınlanmasa da dizi sosyal medya üstünden fanatiklerine mesajlar vermekte. LCDP sosyal medya hesabı üstünden seyircilerine 5’inci dönem ile ilgili, “El atraco llega a sun fin!” doğrusu Türkçe anlamı, “Soygun sonlanıyor!” paylaşımında bulunmuş oldu.

LCDP Final Sezonunda İzleyicileri Neler Bekliyor?

Sevilen dizinin final sezonunda,, Alvaro Morte tarafınca canlandırılmakta olan Profesör’ün yönetimindeki soygun ekibi tarafınca yapılmakta olan olanaksız soygun nihayet bitecek benzer biçimde görünüyor. Sevilen dizinin 5’inci sezonunda neler olacağı tam olarak bilinmese de drama ve aksiyonun doruklara ulaşacağı düşünülüyor.

LCDP’nin Konusu Ne?

Kendisi bir kabahat dehası olan Profesör, bir soygun ekibi toparlar. Bir taraftan sekiz kişiden oluşan hırsız grubunu denetim ederken bir taraftan polisi manipüle eden profesör, kendilerine birçok rehine alarak İspanya Kraliyet Darphanesini ele geçirir ve burada üretime geçer.

Aslına bakarsak dizinin yapımcısı olan Alex Pina, dizinin planlamasını iki kısma ayrılan tek dönem olarak yapmıştı. 15 bölümden oluşmakta olan dizinin ilk sezonu 2 Mayısıs 2017’ de ve 23 Kasım 2017 tarihleri içinde bir İspanyol kanalı olan Antena 3’te gösterildi. 2017 senesinin sonlarında ise Netflix dizinin dünya genelindeki gösterim haklarını kendi himayesi altına aldı.

Diziyi kendi himayesi altına alan Netflix, ilk olarak diziyi önceden kısalttı ve 22 tane bölüme böldü. 1’inci kısmını 20 Aralık 2017’ de dünya genelinde yayınlamaya başladı, 2. kısmı ise seyircilerle 6 Nisan 2018 tarihinde buluştu. Nisan 2018’e gelindiğinde Netflix, dizinin mevcut olan bütçesini önceden oldukça arttırdı ve yepyeni 16 tane bölüm siparişinde bulunmuş oldu. Bunun üstüne 8 tane kısmı bulunan 3’üncü kısım 19 Temmuz 2019 tarihinde izleyicinin beğenisine sunuldu. 3 Nisan 2020’ de ise 8 bölümlük 4. kısım gösterildi. Şimdi tüm izleyicilerin gözü, dizinin finali olan 5. kısım da.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu