Televizyon

Netflix dizisi La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in soluk kesecek dizisi La Casa De Papel’in final sezonu büyük bir heyecanla umut ediliyor. Projede profesör planını gerçekleştirmek için polisi yönlendirirken, bu sırada sekiz hırsızın kendilerini rehinelerle beraber İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlemesiyle başlamış olan durumlar silsilesi anlatılıyor. 4 sezonu büyük bir heyecanla izlenen La Casa De Papel’in 5.sezonu ile final yapacağı kesinleşti.

Final sezonu haberi Netflix Türkiye resmi hesabından paylaşılarak ‘’Kati açıklama: Final sezonu yakında’’ notu düşüldü.

La Casa De Papel 5.sezon ne zaman?

La Casa De Papel 5.dönem gösterim zamanı daha açıklanmadı. Final sezonu olacak 5.sezonun zamanı açıklandığında içeriğimize eklenecektir. Bunun yanında La Casa De Papel’in resmi Twitter hesabından İspanyolca ‘’El atraco llega a su fin’’ (Soygun sonlanmış oluyor) paylaşımı yapılmış oldu.

Yeni sezonda seyircileri neler bekliyor?

La Casa De Papel’in 5.sezonunda Profesör ve ekibinin olanaksız benzer biçimde görünen bir soygunu tamamlaması umut ediliyor. Sevilen dizinin ilk sezonunda bir polis memuru olan ama sonradan taraf değiştirerek ‘’Lizbon’’ ismiyle ekibe katılan Itziar Ituno da dizinin fanatikleri benzer biçimde final kararından üzüntü duyduğunu belirtiyor.

Başarıya ulaşmış oyuncu La Casa De Papel ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, dizinin hikayesinin 5.sezonda bitmesinin doğru bir karar bulunduğunu belirterek, gelecekte tekrardan çekilebileceğinin sinyallerini verdi. Sevilen dizinin hikayesinin yorucu bir hale gelmemesi için hikayelerin doğru uzunlukta kalmasını korumak için çaba sarfeden Ituno, çekimlerin son gününde oldukça ağlayacaklarını beyan etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu